Günün oyunlarına necə baxaq?

21.10.2017 | 2965 dəfə oxunub

15:30 Futbol İngiltərə çempionatı. "Çelsi" - "Uotford" (İdman Azərbaycan, Matç TV, Futbol 1)

15:00. Futbol Azərbaycan çempionatı. "Kəpəz" - "Neftçi" (CBC Sport)

17:30 Futbol Almaniya çempionatı. "Ayntraxt" - "Borussiya" D (İdman Azərbaycan, Futbol 3)

17:00 Futbol İngiltərə çempionatı. "Huddersfild" - "Mançester Yunayted" (Bein Sports 2, Futbol 1)

18:00 Futbol İngiltərə çempionatı. "Mançester Siti" - "Börnli" (Futbol 2)

17:00. Futbol Azərbaycan çempionatı. "Sumqayıt" - "Zirə" (CBC Sport)

20:00 Futbol İtaliya çempionatı. "Samptoriya" - "Krotone" (Tivibu Spor 2, Futbol 2)

20:30 Futbol İspaniya çempionatı. "Valensiya"  - "Sevilla" (İdman Azərbaycan, Bein Sports 2)

20:30 Futbol İngiltərə çempionatı "Sautqempton" - "Vest Bromviç" (Futbol 1)

20:30 Futbol Almaniya çempionatı. "Hamburq" - "Bavariya" (Bein Sports)

22:45. Futbol İtaliya çempionatı. "Napoli" - "İnter" (Matç TV, CBC Sport, Futbol 2, Tivibu Spor 2)

22:45. Futbol İspaniya çempionatı. "Basrelona" - "Malaqa" (İdman Azərbaycan, Bein Sports 2)




Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.08.2019

01:15  PSJ - "Tuluza" - 3:0 VİDEO

01:11  "Roma" - "Cenoa" - 3:3 VİDEO

01:07  "Udineze" - "Milan" 1:0 VİDEO

25.08.2019

20:04  "Qarabağ" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

18:19  "Sabah" - "Keşlə" - HEYƏTLƏR

24.08.2019

22:08  "Parma" - "Yuventus" 0:1 VİDEO

18:19  “Sumqayıt” “Səbail” - HEYƏTLƏR

12:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

23.08.2019

22.08.2019

21:26  "Linfild" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

11:10  Azərbaycanın mövqeyi dəyişməz qaldı - UEFA reytinq cədvəli

03:09  Messi sağalıb

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi