Türk klublarından heç-heçə, "Milan" AEK-lə bacarmadı - YENİLƏNİB

03.11.2017 | 2559 dəfə oxunub

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində 2-ci dövrəyə start veriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, 4-cü turda 12 qrupda ümumilikdə 24 matç keçiriləcək.

Bu tur 12 komandanın - “Dinamo”, “Lüdoqorets”, “Milan”, “Atalanta”, “Styaua”, “Arsenal”, “Zalsburq”, “Ostersun”, “Zarya”, “Latsio”, “Nitsa” və “Zenit”in 1/16 finala vəsiqəni erkən təmin etmək şansı var.



2 noyabr

Avropa Liqası

A qrupu

22:00. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Astana" (Qazaxıstan) - 0:1

22:00. "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - "Vilyarreal" (İspaniya) 0:2


1.

Vilyarreal

3

1

2

0

5:3

5

2.

Slavia Praqa

3

1

2

0

4:3

5

3.

Astana

3

1

1

1

6:4

4

4.

Makkabi

3

0

1

1

0:5

1




B qrupu

22:00. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) 0:1

22:00. "Partizan" (Serbiya) - "Skenderbeu" (Albaniya) 2:0


1.

Dinamo K.

3

2

1

0

6:3

7

2.

Yanq Boyz

3

0

3

0

2:2

3

3.

Partizan

3

0

2

1

3:4

2

4.

Skenderbeu

3

0

2

1

2:4

2



C qrupu

22:00. "Başakşehir" (Türkiyə) - "Hoffenhaym" (Almaniya) 1:1

22:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Braqa" (Portuqaliya) 1:1

.

Ludoqorets

3

2

1

0

4:1

7

2.

Braqa

3

2

0

1

4:4

4

3.

Hoffenhaym

3

1

0

2

5:5

3

4.

Başakşehir

3

0

1

2

2:5

1



D qrupu

22:00. AEK (Yunanıstan) - "Milan"(İtaliya) 0:0

22:00. "Riyeka"(Xorvatiya) - "Austriya" (Avstriya) 1:4

1.

 Milan

3

2

1

0

8:3

7

2.

AEK

3

1

2

0

4:3

5

3.

Riyeka

3

1

0

2

6:8

3

4.

Austriya

3

0

1

2

4:8

1



E qrupu

22:00. "Lion" (Fransa) - "Everton" (İngiltərə) 3:0

22:00. "Apollon"(Kipr) - "Atalanta" (İaliya) 1:1


1.

Atalanta

3

2

1

0

7:2

7

2.

Lion

3

1

2

0

4:3

5

3.

Apollon

3

0

2

1

5:6

2

4.

Everton

3

0

1

2

3:7

1




F qrupu

22:00. "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya) - "Şerif" (Moldova) 1:2

22:00. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Zlin" (Çexiya) 3:0

1.

Lokomotiv Moskva

3

1

2

0

4:1

4

2.

Kopenhagen

3

0

3

0

1:1

3

3.

Şeriff Tiraspol

3

0

3

0

1:1

3

4.

Zlin

3

0

2

1

1:4

2




G qrupu

00:05. "Styaua" (Rumıniya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) 1:1

00:05. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "Luqano" (İsveçrə) 4:1

1.

Styaua

3

3

0

0

7:2

9

2.

Luqano

3

1

0

2

5:6

3

3.

Viktoriya

3

1

0

2

5:7

3

4.

Hapoel

3

1

0

2

4:6

3




H qrupu

00:05. "Arsenal" (İngiltərə) -  "Srvena Zvezda" (Serbiya) 0:0

00:05. "Köln" (Almaniya) - BATE (Belarus) 5:2


1.

Arsenal

3

3

0

0

8:3

9

2.

Srvena Zvezda

3

1

1

1

2:2

4

3.

BATE

3

1

1

1

4:5

4

4.

Köln

3

0

0

1

1:5

0













I qrupu

00:05. "Gimaraynş" (Portuqaliya) - "Marsel" (Fransa) 1:0

00:05. "Zalsburq" (Avstriya) - "Konyaspor" (Türkiyə) 0:0

1.

Salzburg

3

2

1

0

4:1

7

2.

Marsel

3

2

0

1

3:2

6

3.

Konyaspor

3

1

0

2

2:4

3

4.

Gimaraynş

3

0

1

2

3:5

1




J qrupu

00:05. "Herta" (Almaniya) - "Zarya" (Ukrayna) 2:0

00:05. "Atletik" (İspaniya) - "Ostersunds" (İsveç) 1:0


1.

Ostersunds

3

2

1

0

5:2

7

2.

Zorya

3

2

0

1

3:3

6

3.

Atletik

3

0

2

1

2:3

2

4.

Herta

3

0

1

1

1:3

1




K qrupu

00:05. "Latsio" (İtaliya) - "Nitsa" (Fransa) 1:0

00:05. "Vitess" (Hollandiya) - "Zülte-Varegem" (Belçika) 0:2


1.

Latsio

3

3

0

0

8:3

9

2.

Nitsa

3

2

0

1

9:4

6

3.

Vitesse

3

0

1

2

3:7

1

4.

Varegem

3

0

1

2

2:8

1




L qrupu

00:05. "Rusenborq" (Norveç) - "Zenit" (Rusiya) 1:1

00:05. "Real Soseydad" (İspaniya) - "Vardar" (Makedoniya) 3:0

1.

Zenit

3

3

0

0

11:2

9

2.

Real Sosyedad

3

2

0

1

11:3

6

3.

Rusenborq

3

1

0

2

4:8

3

4.

Vardar

3

0

0

3

1:14

0



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

28.01.2020

11:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

25.01.2020

15:51  "Breşia" - "Milan" - 0:1 VİDEO

11:24  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

24.01.2020

23.01.2020

11:13  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

10:24  "Yuventus" - "Roma" - 3:1 VİDEO

10:16  "Reyms" - PSJ - 0:3 VİDEO

22.01.2020

16:17  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:25  "Napoli" - "Latsio" - 1:0 VİDEO

21.01.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 9 4 1 24-7 30  
2. Keşlə 14 6 5 2 18-12 23  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
08.12Sabah ---Neftçi
08.12Zirə ---Səbail
08.12Sumqayıt ---Qəbələ
06.12Qarabağ 2-2Keşlə
01.02Zirə -Sabah
01.02Neftçi -Sumqayıt
02.02Səbail -Qarabağ
02.02Qəbələ -Keşlə