"Qarabağ"ın Çempionlar Liqasındakı rəqibi bəlli oldu - YENİLƏNİB

09.08.2020 | 8504 dəfə oxunub

Bu gün UEFA Çempionlar Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi baş tutacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, təmsilçimiz "Qarabağ"ın da rəqibi də burada bəlli olacaq.

İsveçrənin Nyon şəhərində təşkil olunacaq və Bakı vaxtı ilə saat 14:00-da başlanacaq tədbirdə Azərbaycan Ağdam klubunun hansı ölkə təmsilçisiylə üz-üzə gələcəyi bəlli olacaq.

Yüksək reytinqlilərdən ibarət səpələnmişlər səbətində yer alacaq Ağdam klubunun rəqibi aşağı reytinqli "Dinamo" (Brest, Belarus), "Riqa" (Latviya), "Tirana" (Albaniya) və ya "Sileks" (Şimali Makedoniya) olacaq.

Ümumilikdə 34 komanda 5 qrupdan ibarət olmaqla, 2 səbətə bölünüb. Onlardan mübarizəyə 33-ü birbaşa qatılanlar, 1-i isə ilkin mərhələnin qalibi olacaq.

Ağdam klubu bu mərhələdə evdə "Sileks"lə (Şimali Makedoniya) qarşılaşacaq.

"Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Yurqarden" (İsveç)
"Seltik" (Şotlandiya) - KR (Reykyavik, İslandiya)
"Legiya" (Varşava, Polşa) - İlkin mərhələdə  "Drita" (Kosovo)/"Linfild" (Şimali İrlandiya)  cütünün qalibi
"Şerif" (Moldova) - "Fola Eş" (Lüksemburq)
"Konnas Ki" (Uels) - "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina)

"Srvena Zvezda" (Serbiya) - "Europa" (Cəbəllütariq)
"Buduçnost" (Podqoritsa, Monteneqro) - "Ludoqorets" (Bolqarıstan)
"Ararat-Armenia" (Ermənistan) - "Omoniya" (Kipr)
"Floriana" (Malta) - "ÇFR Kluj" (Rumıniya)
"Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Riqa" (Latviya)
"Qarabağ" (AZƏRBAYCAN) - "Sileks" (Şimali Makedoniya)

"Dinamo" (Tiflis, Gürcüstan) - "Tirana" (Albaniya)
"Dinamo" (Brest, Belarus) - "Astana" (Qazaxıstan)
"Molde" (Norveç) - "KuPS" (Finlandiya)
"Flora" (Tallin, Estoniya) - "Suduva" (Litva)
"Tselye" (Sloveniya) - "Dundalk" (İrlandiya)
"Kİ (Farer adaları) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

21.09.2020

12:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

11:48  "Zirə" – "Sabah" 0:2 VİDEO

20.09.2020

22:05  "Qarabağ" və "Zirə" uduzdu - YENİLƏNİB

19:25  "Qarabağ" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:40  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

19.09.2020

11:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

18.09.2020

12:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

17.09.2020

19:17  "Neftçi" - "Qalatasaray" - HEYƏTLƏR

11:51  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

16.09.2020

15.09.2020

14:44  "Qarabağ" Kiprə getdi - FOTO

11:39  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 20 13 6 1 34-7 45  
2. Neftçi 20 10 7 3 34-14 37  
3. Keşlə 20 8 6 6 27-21 30  
4. Zirə 20 6 5 9 25-37 23  
5. Sumqayıt 20 6 5 9 24-31 23  
6. Sabah 20 5 6 9 19-27 21  
7. Səbail 20 5 5 10 16-30 20  
8. Qəbələ 20 5 4 11 15-35 19  
21.06Zirə ---Neftçi
21.06Sabah ---Keşlə
21.06Qarabağ ---Qəbələ
21.06Sumqayıt ---Səbail
21.06Qarabağ -Qəbələ
21.06Sumqayıt -Səbail
21.06Zirə -Neftçi
21.06Sabah -Keşlə