"Qarabağ" - "Neftçi" qarşılaşmasının vaxtı açıqlandı
Premyer Liqanın XXVI turunun oyun cədvəli açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, aprelin 1-2-də baş tutacaq qarşılaşmaların başlama saatı və yeri müəyyənləşib.
Turun mərkəzi oyunu olan “Qarabağ” – “Neftçi” görüşü saat 16:00-da başlayacaq. Liderlərin oyunu başa çatandan sonra isə onların ən yaxın izləyiciləri “Xəzər Lənkəran” və “İnter” meydana çıxacaqlar.
01 aprel (bazar)
14:00. "Sumqayıt" - "Turan"
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
15:00. "Bakı" - "Qəbələ"
"Bakı" FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
16:00. "Simurq" - AZAL
Zaqatala şəhər stadionu
16:00. "Qarabağ" - "Neftçi"
Ağdam rayonu, Quzanlı qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
18:00. "Xəzər Lənkəran" - "İnter"
Lənkəran şəhər mərkəzi stadionu
02 aprel (bazar ertəsi)
16:00. "Kəpəz" - "Rəvan"
Gəncə şəhər stadionu
|
||||||
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |