Çempionlar Liqasında III mərhələnin bütün cütləri müəyyənləşdi
Az öncə başa çatan Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsinin oyunlarından sonra üçüncü mərhələdə qarşılaşacaq bütün cütlərin siyahısı müəyəynləşib. Stadium.az xəbər verir ki, 26 komandanın iştirak edəcəyi bu mərhələnin oyunları 31 iyul - 1 avqust və 7-8 avqust tarixlərində keçiriləcək.
“Hapoel”
(Kiryat Şimon, İsrail) - "NEFTÇI" (AZƏRBAYCAN)
"Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Feyenord"
(Hollandiya)
"Maribor" (Sloveniya) - "Dudelanj"
(Lüksemburq)
BATE (Belarus) - "Debretsen" (Macarıstan)
"ÇFR" (Rumıniya) - "Slovan"
(Çexiya)
"Anderlext" (Belçika) - "Ekranas"
(Litva)
"Şlesk" (Polşa) - "Helsinborq"
(İsveç)
"Şerif" (Moldova) - "Dinamo"
(Zaqreb, Xorvatiya)
"Seltik" (Şotlandiya) - HİK (Finlandiya)
"Mölde" (Norveç) - "Bazel" (İsveçrə)
"AEL Limassol" (Kipr) - "Partizan"
(Serbiya)
"Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Vasluy"
(Rumıniya)
"Motervell" (Şotlandiya) - "Panatinaikos"
(Yunanıstan)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |