Premyer Liqanın II turuna yalnız 1 FİFA referisi baş hakim kimi təyinat aldı
Azərbaycan Premyer Liqasında II turun oyunlarına
hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən
xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
10
avqust (cümə)
19:00 "Bakı"
- "Simurq"
"Bakı" FK-nın təlim-məşq bazasının
stadionu
Hakimlər:
Rauf
Cabbarov, Vaqif Musayev, Coşqun Həsənov, Feyzulla Feyzullayev
AFFA
nümayəndəsi: Oqtay Abdullayev
Hakim-inspektor:
Xəqani
Məmmədov
19:00 "Qəbələ"
- "İnter"
Qəbələ şəhər stadionu
Hakimlər:
Vüsal
Əliyev, Rza Məmmədov, Azər Əsgərov, Fuad Həsənov
AFFA
nümayəndəsi: Şaiq Həmidov
Hakim-inspektor:
Əhmədağa
Cabbarov
19:30 "Xəzər
Lənkəran" - "Kəpəz"
Lənkəran şəhər mərkəzi stadionu
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Elman Musayev,
İsgəndər Əliyev, Fərid Məmmədov
AFFA
nümayəndəsi: Ramiz
Abdullayev
Hakim-inspektor:
Əli
Hüseynov
11
avqust (şənbə)
18:00 AZAL
- "Rəvan"
“AZAL Arena” stadionu
Hakimlər:
Elçin
Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, Namiq Hüseynov, Ramil Əhmədov
AFFA nümayəndəsi:
Vaqif
Davudov
Hakim-inspektor:
Gülağa
Cabbarov
18:00 "Turan"
- "Sumqayıt"
Tovuz şəhər stadionu
Hakimlər:
Elvin
Əsgərov, Zeynal Zeynalov, Elşən Acalov, Tahir Əhmədov
AFFA
nümayəndəsi: Rauf Əmirov
Hakim-inspektor:
Akif Məmmədov
20:00 "Qarabağ"
- "Neftçi"
“Dalğa Arena” stadionu
Hakimlər:
Əliyar
Ağayev, Mehman Mahmudov, Munis Abdullayev, Anar Salmanov
AFFA
nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor:
Asim
Xudiyev
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |