Avroliqada play-offun son iştirakçıları müəyyənləşdi YENİLƏNİB

10.08.2012 | 7076 dəfə oxunub



Bu gün Avroliqanın üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab qarşılaşmaları baş tutub. Stadium.az xəbər verir ki, keçirilən 29 qarşılaşmalardan sonra Avroliqada play-off mərhələsinin bütün iştirakçıları məlum olub.  


"Aktobe" (Qazaxıstan) - "Genk" (Belçika) 1:2

İlk oyun - 1:2

"Elfsborq" (İsveç) - "Horsens" (Danimarka) 2:3

İlk oyun - 1:1

"Dinamo" (Moskva, Rusiya) - "Dandi Yunayted" (Şotlandiya) 5:0

İlk oyun - 2:2

"Slaven" (Xorvatiya) - "Atletik" (İspaniya) 2:1

İlk oyun - 1:3

"Omoniya" (Kipr) - "Srvena Zvezda" (Serbiya) 0:0 p: 5-6

İlk oyun - 0:0

"Legiya" (Polşa) - "Rid" (Avstriya) 3:1

İlk oyun - 1:2

"Rusenburq" (Norveç) - "Servette" (İsveçrə) 0:0

İlk oyun - 1:1

"Anortosis" (Kipr) - "Dila" (Gürcüstan) 0:3

İlk oyun - 1:0

"Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Tvente" (Hollandiya) 0:2

İlk oyun - 0:2

“Olesund" (Norveç) - APOEL (Kpir) 0:1

İlk oyun - 1:2

"Metallurq" (Ukrayna) - "Tromso" (Norveç) 0:1

İlk oyun - 1:1

"Spartak" (Slovakiya) - "Styaua" (Rumıniya) 0:3

İlk oyun - 1:0

"Yanq Boys" (İsveçrə) - "Kalmar" (İsveç) 3:0

İlk oyun - 0:1

"Gent" (Belçika) - "Videoton" (Macarıstan) 0:3

İlk oyun - 0:1

"Sparta" (Çexiya) - "Admira" (Avstriya) 2:2

İlk oyun - 2:0

"Mura" (Sloveniya) - "Arsenal" (Ukrayna) 0:2

İlk oyun - 3:0

"Zeta" (Çernoqoriya) - "Sarayevo" (Bosnia və Hersoqovina) 1:0

İlk oyun - 1:2

"Viktoriya" (Çexiya) - "Rux" (Polşa) 5:0 

İlk oyun - 2:0

"Lex" (Polşa) - AIK (İsveç) 1:0

İlk oyun - 0:3

"Vitesse" (Hollandiya) - "Anji" (Rusiya) 0:2

İlk oyun - 0:2

PAOK (Yunanıstan) - "Bney Yehuda" (İsrail) 4:1

İlk oyun - 2:0

"Hannover" (Almaniya) - "Saint Patrick's" (İrlandiya) 2:0

İlk oyun - 3:0

"Rapid" (Rumıniya) - "Heerenveen" (Hollandiya) 1:0

İlk oyun - 0:4

"Bursaspor" (Türkiyə) - “Kupios”PS (Finlandiya) 6:0

İlk oyun - 0:1

"Marsel" (Fransa) - "Əskişəhirspor" (Türkiyə) 3:0

İlk oyun - 1:1

"İnter" (İtaliya) - "Hayduk" (Xorvatiya) 0:2

İlk oyun - 3:0

"Maritimu" (Portulaqiya) - "Asteras” (Yunanıstan) 0:0

İlk oyun - 1:1

"Liverpul" (İngiltərə) - "Qomel" (Belarus) 3:0

İlk oyun - 1:0

"Rapid" (Avstriya) - "Voyvodina" (Serbiya) 2:0

İlk oyun - 1:2




Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.08.2019

22:02  "Zirə" məğlubiyyətlə başladı - YENİLƏNİB

19:23  “Səbail” – “Zirə” -HEYƏTLƏR

14:34  "Arsenal" - "Burnley" 1:2 VİDEO

16.08.2019

18:20  “Keşlə” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

15.08.2019

19:46  "Bney Yehuda" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.08.2019

12:00  Günün oyununa necə baxaq? - TV AFİŞA

13.08.2019

19:37  "Qarabağ" - APOEL - HEYƏTLƏR

11:43  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

12.08.2019

23:57  "Qarabağ"ın son məşqi - FOTOLAR

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi