Avroliqada play-offun bütün cütlükləri

10.08.2012 | 4296 dəfə oxunub


Xəbər verdiyimiz kimi, bu gün Avroliqanın play-off mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.az xəbər verir ki, “Bakı”nı Avroliqadan kənarlaşdıran Sloveniya “Mura”sı “Latsio” ilə qarşılaşacaq. Türkiyə klublarından “Bursaspor” “Tvente”yə, “Trabzonspor” isə “Videoton”a rəqib olub.


“Anji” (Rusiya)  - “AZ Alkmaar” (Hollandiya)

“APOEL FC” (Kipr) - “NEFTÇI” (AZƏRBAYCAN)

“Atromitos” (Yunanıstan) - “Nyukasl” (İngiltərə)

“Tromso” (Norveç) - “Partizan” (Serbiya)

“Vasluy” (Rumıniya) - “İnter” (İtaliya)

“Harts” (Şotlandiya) - “Liverpul” (İngiltərə)

“Atletik” (İspaniya) -  “Helsinki” (Finlandiya)

“Marítimu” (Portuqaliya)  - *”Dila” (Güstüstan) / “Anortosis” (Kipr)

“Mölde” (Norveç) - “Heerenveen” (Holandiya)

“Debretsen” (Macarıstan) - “Brügge” (Belçika)

“Şerif” (Moldova) - “Marsel” (Fransa)

“Trabzonspor” (Türkiyə) - “Videoton” (Macarıstan)

“Myüdland” (Danimarka) - “Yanq Boyz” (İsveçrə)

“Şlask” (Polşa) - “Hannover 96” (Almaniya)

“Dinamo” (Buxarest, Rumıniya) - “Metalist” (Ukrayna)

“Horsens” (Danimarka) - “Sportinq” (Portuqaliya)

“Hapoel” (Təl-Əviv, İsrail) - “Düdelanj” (Lüksemburq)

“Feyenoord” (Hollandiya) - “Sparta” (Praq, Çexiya)

“Mothervell” (Şotlandiya) - “Levante” (İspaniya)

“Srvena Zvezda” (Serbiya) - “Bordo” (Fransa)

“Lokeren” (Belçika) - “Viktoriya” (Plzen, Çexiya)

“Latsio” (İtaliya) - “Mura 05” (Sloveniya)

AİK (İsveç) - ÇSKA (Moskva, Rusiya)

“Legiya” (Polşa) - “Rusenborq” (Norveç)

“Bursaspor” (Türkiyə)  - “Twente” (Hollandiya)

“Styaua” (Rumıniya) - “Ekranas” (Litva)

“Slovan” (Çexiya) - “Dnepr” (Ukrayna)

“Ştutqart” (Almaniya) - “Dinamo” (Moskva, Rusiya)

“PAOK” (Yunanıstan) - “Rapid” (Vyana, Avstriya)

“Lütsern” (İsveçrə) - “Genk” (Belçika)

“Zeta” (Çernoqoriya) - “PSV” (Hollandiya”

* “Dila” - “Anortosis” azarkeşlərin meydana axışması səbəbindən yarımçıq dayandırılıb. Böyük ehtimalla “Anortosi”ə texniki məğlubiyyət veriləcək. 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

09.12.2019

11:32  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

08.12.2019

16:28  "Sabah" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

14:31  "Sumqayıt" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

14:30  "Zirə" - "Səbail" - HEYƏTLƏR

13:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

11:59  Beqoviçlə bağlı yeni iddia - digər Premyer Liqa klubuna keçir?

07.12.2019

23:14  "Montpelie" - PSJ - 1:3 VİDEO

19:15  "Real" - "Espanyol" - 2:0 VİDEO

12:31  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

08:13  "Qarabağ" - "Keşlə" - FOTOLENT

06.12.2019

20:54  "Qarabağ" yenə xal itirdi - YENİLƏNİB

18:46  "Qarabağ" - "Keşlə" -HEYƏTLƏR

05.12.2019

14:32  İlin son təyinatları - Azərbaycan Premyer Liqası

02:24  PSJ - "Nant" - 2:0 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 9 4 1 24-7 30  
2. Keşlə 14 6 5 2 18-12 23  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
08.12Sabah ---Neftçi
08.12Zirə ---Səbail
08.12Sumqayıt ---Qəbələ
06.12Qarabağ 2-2Keşlə
01.02Zirə -Sabah
01.02Neftçi -Sumqayıt
02.02Səbail -Qarabağ
02.02Qəbələ -Keşlə