Çempionlar Liqası: "Fənərbaxça"dan vida, son vəsiqə "Lill"ə qismət oldu YENİLƏNİB

30.08.2012 | 8262 dəfə oxunub



Dünən Çempionlar Liqasının play-off mərhələsinin cavab görüşlərinə start verilib. Stadium.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə 5 qarşılaşma baş tutub və həmin matçlardan sonra qrup mərhələsinə vəsiqə qazanan 5 komandanın adı müəyyənləşib. Bu gün keçiriləcək son 5 qarşılaşmadan sonra isə qrup mərhələsinin bütün iştirakçılarının adları məlum olub. 

29 avqust

“Lill” (Fransa) - “Kopenhagen” (Danimarka) 2:0 (Əlavə vaxt)

Qollar: Digne 43, de Melo 105

İlk oyun - 0:1

ÇFR (Rumıniya) - “Bazel” (İsveçrə) 1:0

Qol: Kapetanos 20

İlk oyun - 2:1

“Seltik” (Şotlandiya) - “Helsinborq” (İsveç) 2:0

Qollar: Hoope 29, Vanyama 88

İlk oyun - 2:0

“Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Spartak” (Moskva, Rusiya) 1:1

Qollar: Sou 70 - Ari 6

Qırmızı vərəqə: De Zeuvv (Spartak)

İlk oyun - 1:2

“Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Borusiya” (Münhenqladbax, Almaniya) 1:2

Qollar: İdeye 88 - Kaçkeridi 70 (avtoqol), Arango 78

İlk oyun - 3:1


28 avqust

“Hapoel” (Kiryat Şimona, İsrail) - BATE (Belarus) 1:1

Qollar: Lencse 67 - Pavlov 90+4

İlk oyun - 0:2

“Anderlext” (Belçika) - “AEL Limassol” (Kipr) 2:0

Qollar: Mbokani 81, Yakovenko 89 

İlk oyun - 1:2

“Maribor” (Sloveniya) - “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) 0:1

Qol: Tonel 12

İlk oyun - 1:2

“Udineze” (İtaliya) - “Braqa” (Portuqaliya) 1:1 p: 4-5

Qollar: Armero 25 - Ruben Micael 72

İlk oyun - 1:1

23:45 “Panatinaikos” (Yunanıstan) - “Malaqa” (İspaniya) 0:0

İlk oyun - 0:2



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

17.11.2019

04:05  İsrail - Polşa - 1:2 VİDEO

03:47  Almaniya - Belarus - 4:0 VİDEO

02:10  Rusiya - Belçika - 1:4 VİDEO

16.11.2019

20:31  Azərbaycan - Uels -HEYƏTLƏR

09:22  Uels millisinin məşqindən FOTOLENT

02:56  İspaniya – Malta - 7:0 VİDEO

15.11.2019

02:07  Fransa - Moldova - 2:1 VİDEO

14.11.2019

13.11.2019

12.11.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 10 8 2 0 19-2 26  
2. Neftçi 10 5 3 2 15-8 18  
3. Keşlə 10 4 4 1 11-5 16  
4. Səbail 10 3 2 5 8-14 11  
5. Sumqayıt 10 3 2 5 11-15 11  
6. Sabah 10 2 4 4 10-11 10  
7. Zirə 10 2 4 4 10-16 10  
8. Qəbələ 10 1 3 6 6-19 6  
10.11Qarabağ ---Zirə
10.11Sabah ---Zirə
09.11Keşlə ---Neftçi
09.11Qəbələ ---Səbail
22.11Sumqayıt -Qarabağ
23.11Səbail -Sabah
24.11Neftçi -Qəbələ
24.11Zirə -Keşlə