V turun təyinatları açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunun oyunları 5-7 oktyabr tarixlərində keçiriləcək. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, V turun təyinatları aşağıdakı kimidir:
5 oktyabr (cümə)
MOİK – “Tərəqqi”
Hakimlər: Ağayev Hacıəli, Əmrahov Səbuhi, Quliyev Ruslan, Əliyev Əli
Hakim-inspektor: Əliyev Nazim
“Ədliyyə” stadionu, 16:00
6 oktyabr (şənbə)
“Ağsu” – “Göyəzən”
Hakimlər: İsmayılov Sərxan, Abbasov Rəşad, Məmmədov Qəzənfər, Soltanov Səbuhi
Hakim-inspektor: Hüseynov Rüfət
Ağsu şəhər stadionu, 16:00
“Lokomotiv” – “Neftçala”
Hakimlər: Məmmədov Orxan, Həmzəzadə Rəvan, Əsgərzadə Elxan, Müslümov Elxan
Hakim-inspektor: Ələsgərov Əlibala
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
“Qala” – “Şahdağ”
Hakimlər: Haşımov Ceyhun, Quliyev Şakir, Əsgərov Hüseyn, Talıbov Vurğun
Hakim-inspektor: Şükürov Tofiq
Zirə qəsəbə İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
7 oktyabr (bazar)
“Energetik” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Muradov Elnur, Alfirinov Mahir, Abbasov Qəzənfər, Məmmədov Tağı
Hakim-inspektor: Kərimov Rufulla
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 16:00
“Bakılı” – “Şuşa”
Hakimlər: Məmmədov İnqilab, Namazov Ramil, Babayev Ruslan, Hüseynov Yusif
Hakim-inspektor: Ağayev Elşad
Zirə qəsəbə İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |