VI turun təyinatları açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda VI turun oyunları təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
13 oktyabr (şənbə)
“Tərəqqi” – “Qala”
Hakimlər: Elnur Muradov, Hüseyn İmanov, Elvin Ağayev, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
Gəncə şəhər stadionu
“Şuşa” – “Energetik”
Hakimlər: Camaləddin Hacıyev, Vüqar Bayramov, Rasim Əhmədov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança
“Qaradağ Lökbatan” – “Ağsu”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Habil Əliyev, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Məhəmməd Məmmədov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
14 oktyabr (bazar)
“Şahdağ” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Fuad Həsənov, Mahir Alferinov, Vüsal Qənbərov, Nail Nəcəfov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Ş.Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
“Neftçala” – “Bakılı”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Aleksandr Musatkin, Elman Kərimov, Ceyhun Haşımov
Hakim-inspektor: Rauf Hüseynli
N.Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
“Göyəzən” – “Şəmkir”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Elşən Məmmədov, Balabəy Ağayev, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
Qazax şəhər stadionu
Bütün oyunlar saat 16:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |