"Qarabağ" - "Kəpəz" və "Sumqayıt" - "Qəbələ" oyunlarında qadın hakimlər

05.12.2012 | 2718 dəfə oxunub

Əvəzedici heyətlərin çempionatında XVI turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinarlar aşağıdakı kimidir:

6 dekabr (cümə axşamı)

“Qarabağ” – “Kəpəz”
Hakimlər: Səbayel Qurbanova, Maya Nəbiyeva, Yuliya Qurbanova, Şahin İsayev
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
T.İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu, 14:00

7 dekabr (cümə)

“Sumqayıt” – “Qəbələ”
Hakimlər: Venera Kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Gülyana Güvəndiyeva, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahvov
M.Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, 14:00

8 dekabr (şənbə)

“İnter” – AZAL
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Nəsibov, Səbuhi Əmrahov, Müslüm Mövludov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“Şəfa” stadionu, 13:00

9 dekabr (bazar)

“Neftçi” – “Rəvan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Elxan Əsgərzadə, Rasim Əhmədov, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00

“Simurq” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elşən Məmmədov, İftixar Qəniyev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00

“Turan” – “Bakı”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Rəşad Abbasov, Əli Əliyev
Hakim-inspektor: Rafiq Məmmədov
Tovuz şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

17.11.2019

04:05  İsrail - Polşa - 1:2 VİDEO

03:47  Almaniya - Belarus - 4:0 VİDEO

02:10  Rusiya - Belçika - 1:4 VİDEO

16.11.2019

20:31  Azərbaycan - Uels -HEYƏTLƏR

09:22  Uels millisinin məşqindən FOTOLENT

02:56  İspaniya – Malta - 7:0 VİDEO

15.11.2019

02:07  Fransa - Moldova - 2:1 VİDEO

14.11.2019

13.11.2019

12.11.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 10 8 2 0 19-2 26  
2. Neftçi 10 5 3 2 15-8 18  
3. Keşlə 10 4 4 1 11-5 16  
4. Səbail 10 3 2 5 8-14 11  
5. Sumqayıt 10 3 2 5 11-15 11  
6. Sabah 10 2 4 4 10-11 10  
7. Zirə 10 2 4 4 10-16 10  
8. Qəbələ 10 1 3 6 6-19 6  
10.11Qarabağ ---Zirə
10.11Sabah ---Zirə
09.11Keşlə ---Neftçi
09.11Qəbələ ---Səbail
22.11Sumqayıt -Qarabağ
23.11Səbail -Sabah
24.11Neftçi -Qəbələ
24.11Zirə -Keşlə