"Antalyaspor", "Kasımpaşa" və "Spartak"ın futbolçuları millimizdə

21.12.2012 | 3081 dəfə oxunub

Xəbər verdiyimiz kimi, Bakı şəhərində 19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının seleksiya xarakterli təlim-məşq toplanışı keçirilir. Toplanışda iştirak edən futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
 
Mirzəzadə Polad - "Bakı"
Məmmədov Elməddin - "Bakı"
Səfərzadə İlyas - "Xəzər Lənkəran"
Əsədov Fərid - "Xəzər Lənkəran"
Musayev Əli - "Orbita" (Rusiya)
Əskərli Teymur - "Kasımpaşa" (Türkiyə)
Abdullayev Ömər - "Çernomorets" (Ukrayna)
Abdullayev Ruslan - "Podol" (Rusiya)
Adilov Dieqo - "Ximki" (Rusiya)
Hüseynov Hüseyn - "Torpedo" (Rusiya)
Qarayev David - "Qupkin" (Rusiya)
Sadiqov Fərman - "Podol" (Rusiya)
Bədəlov Elvin - "Zenit" (Rusiya)
Məmmədov Seyran - "Krılya Sovetov" (Rusiya)
Behbutov Mehman - "Smena" (Rusiya)
Həsənov Hacımurad - "Spartak-2" (Rusiya)
Sadıqov Rəhim - "Spartak" (Rusiya)
Cəfərov Hümbət - "Qəbələ"
Həsənov Elmin - "Lokomotiv" (Sankt-Peterburq, Rusiya)
Talıbov Vəkil - "Antalyaspor" (Türkiyə)
Həsənov Rəfsan - "Amkar" (Rusiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

05.12.2019

14:32  İlin son təyinatları - Azərbaycan Premyer Liqası

02:24  PSJ - "Nant" - 2:0 VİDEO

04.12.2019

11:29  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

03.12.2019

11:57  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02.12.2019

19:20  “Sabah” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

13:07  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01.12.2019

22:24  "İnter" - "Spal" - 2:1 VİDEO

14:24  “Səbail” – “Neftçi” - HEYƏTLƏR

12:30  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

00:57  "Alaves" - "Real" - 1:2 VİDEO

30.11.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 13 9 3 1 22-5 29  
2. Keşlə 13 6 4 2 16-10 22  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
02.12Sabah 0-1Qarabağ
01.12Səbail 0-0Neftçi
30.11Keşlə 2-1Sumqayıt
30.11Qəbələ 3-0Zirə
06.12Qarabağ -Keşlə
07.12Sabah -Neftçi
08.12Zirə -Səbail
08.12Sumqayıt -Qəbələ