Avroliqadakı təmsilçilərimizin oyunlarına bütün təyinatlar bəlli oldu
UEFA
Avropa Liqasında mübarizə aparan klublarımızın II təsnifat mərhələsi çərçivəsində
keçirəcəyi oyunlara təyinatları diqqətinizə çatdırırıq:
"Makkabi Hayfa" (İsrail) - "Xəzər Lənkəran"
18 iyul.
Saat 22:00. Kiryat Eliezer Stadium
Hakimlər:
Slavko Vinçiç, Robert Vukan, Jure Praprotnik, Dejan Balaziç (Hakimlər briqadası
Sloveniyadandır)
UEFA
nümayəndəsi: Velid İmamoviç (Bosniya və Herseqovina)
Hakim-inspektor:
Muharrem Zihni Aksoy (Türkiyə)
"Xəzər Lənkəran" - "Makkabi
Hayfa" (İsrail)
25 iyul.
Saat 21:00. Lənkəran şəhər Mərkəzi stadionu
Hakimlər:
Danny Desmond Makkelie, Hubertus Antonius Michael van de Ven, Van Dongen,
Jeroen Sanders (Hakimlər briqadası Hollandiyadandır)
UEFA
nümayəndəsi: Lucien Kayser (Lüksemburq)
Hakim-inspektor:
Bernardino Gonzalez Vazquez (İspaniya)
"Qarabağ" - "Piast Gliwice"
(Polşa)
18 iyul.
Saat 21:00. Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu
Hakimlər:
Damir Batinic, Goran Pataki, Hrvoje Barisic, Danijel Trampus (Hakimlər
briqadası Xorvatiyadandır)
UEFA
nümayəndəsi: Metin Tunçer (Türkiyə)
Hakim-inspektor:
Gaetano De Gabriele (Malta)
"Piast Gliwice" (Polşa) -
"Qarabağ"
25 iyul.
Saat 20:30. Municipal Stadium in Gliwice
Hakimlər:
Stanislav Todorov, Veselin Dobriyanov, Martin Dimitrov, Georgi Yordanov (Hakimlər
briqadası Bolqarıstandandır)
UEFA
nümayəndəsi: Ronald Zimmermann (Almaniya)
Hakim-inspektor:
Luciano Luci (İtaliya)
"Tromso" (Norveç) - "İnter"
18 iyul.
Saat 22:00. Alfheim Stadium
Hakimlər:
Yuri Mojarovski, Yevgeni Xalamendik, Oleq Plujnik, Sergey Lisençuk (Hakimlər
briqadası Ukraynadandır)
UEFA
nümayəndəsi: Yevqeniys Milevskis (Latviya)
Hakim-inspektor:
Horst Brummeier (Avstriya)
"İnter" - "Tromso" (Norveç)
25 iyul.
Saat 21:00. Bayıl stadionu
Hakimlər:
Eli Hacmon, Shabtai Nahmias, Sagy Mazamber, Shay Shitrit (Hakimlər briqadası
İsraildəndir)
UEFA
nümayəndəsi: Gerhard Sager (İsveç)
Hakim-inspektor:
Jens Larsen (Danimarka)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |