Estoniya, Gürcüstan və Qazaxıstan çempionları III mərhələdə YENİLƏNİB
Bu gün Çempionlar Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab oyunları start götürəcək. Stadium.az xəbər verir ki, "Skenderbeu" - "Neftçi" matçı ilə yanaşı daha 12 matç baş tutacaq.
"Şaxtyor" (Qazaxıstan) - BATE (Belarus) 1:0
İlk oyun - 1:0
Qol: Zenkoviç 82
"Dauqava" (Latviya) - "Elfsborq" (İsveç) 0:4
İlk oyun - 1:7
Qollar: Kin 41, Klaesson 61, Hult 66, Andersson 86 (pen)
"Nomme Kalyu" (Estoniya) - HİK (Finlandiya) 2:1
İlk oyun - 0:0
Qollar: Ceesay 28, Quintieri 35 - Savage 64
"Sutyeska" (Çernoqoriya) - "Şerif" (Moldova) 0:5
İlk oyun - 1:1
Qollar: Cadu 13, Rikardinyo 47, Fernando 52; 65, Skripkenko 85
"Mölde" (Norveç) - "Sliqo Rovers" (İrlandiya) 2:0
İlk oyun - 1:0
Qollar: Linnes 5, Coly 77
"Streymur" (Farer adaları) - "Dinamo" (Gürcüstan) 1:3
İlk oyun - 1:6
Qollar: Danielsen 27 - Xisko 7; Dvali 12, Glisic 84
"Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Qyor" (Macarıstan) 2:1
İlk oyun - 2:0
Qollar: Ben Haim 25, Zahavi 79 - Martinez 86
"Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Fola" (Lüksemburq) 1:0
İlk oyun - 0:5
Qol: Kramaric 78 (pen)
"Vardar" (Makedoniya) - "Styaua" (Rumıniya) 1:2
İlk oyun - 0:3
Qollar: Kostovski 45+1 - Georgiyevski 23, Bourceanu 72
"Seltik" (Şotlandiya) - "Kliftonvil" (Şimali İrlandiya) 2:0
İlk oyun - 3:0
Qollar: Ambrose 16, Samaras 70
"Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina) - "Viktoriya" (Çexiya) 1:2
İlk oyun - 3:4
Qollar: Jamak 45 - Vaqner 5, Petrjela 30
"Hafnarfyordur" (İslandiya) - "Ekranas" (Litva) 2:1
İlk oyun - 1:0
Qollar: Sverrison 38, Bjornsson 90+2 - Buinickij 26 (pen)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |