Milli komandamızın heyəti açıqlandı
Avqustun
14-də "Bakcell Arena"da Malta yığması ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək
Azərbaycan milli komandasının avqustun 11-dən 14-dək Bakı şəhərində təlim-məşq
toplanışı təşkil olunacaq. Stadium.az xəbər verir ki, Foqts toplanışa aşağıdakı
futbolçuları dəvət edib:
Kamran
Ağayev - "Bakı"
Anar Nəzirov
- "Sumqayıt"
Səlahət
Ağayev - "İnter"
Rəşad
Sadıqov - "Qarabağ"
Vurğun
Hüseynov - "Sumqayıt"
Rasim
Ramaldanov - "Xəzər Lənkəran"
Mahir
Şükürov - "Neftçi"
Elnur
Allahverdiyev - "Xəzər Lənkəran"
Maksim
Medvedev - "Qarabağ"
Ufuk
Budak - "Eskişehirspor" (Türkiyə)
Bədavi
Hüseynov - "Qarabağ"
Qara
Qarayev - "Qarabağ"
Ruslan
Abışov - "Rubin" (Rusiya)
Elhad Nəziri
- "Petrolul Ploiesti" (Rumıniya)
Rəşad
Sadiqov - "Neftçi"
Rahid
Əmirquliyev - "Xəzər Lənkəran"
Araz
Abdullayev - "Neftçi"
Əfran
İsmayılov - "Bakı"
Pərdis Fərcad-Azad
- "Sumqayıt"
Rauf
Əliyev - "Bakı"
Cihan
Özkara - "Sivasspor" (Türkiyə)
Vüqar
Əskərov - "Sumqayıt"
Rüfət
Dadaşov - "Kayzerslautern II" (Almaniya)
Ehtiyat
oyunçular:
Volodimir
Levin - "Qəbələ"
Əli
Gökdemir - "Hannover 96" (Almaniya)
Cavid
Hüseynov - "Bakı"
Elvin Məmmədov
- "Bakı"
Vüqar
Nadirov - "Qarabağ"
Qeyd: Premyer Liqanın 2-ci turunun oyunları nəzərə
alınaraq, "Qarabağ", "Sumqayıt", "İnter" və
"Xəzər Lənkəran" klublarının oyunçuları millinin təlim-məşq
toplanışında avqustun 12-dən etibarən iştirak edəcəklər.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |