Ramil Diniyev birinci diviziona göndərildi
Futbol üzrə
Azərbaycan I Divizionunda 2-ci turun hakim təyinatları açıqlanıb:
20 sentyabr (cümə)
“Kəpəz” –
“Neftçala”
Hakimlər:
Anar Salmanov, Vüsal Qənbərov, Aleksandr Musatkin, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Gəncə şəhər stadionu, 16:00
21 sentyabr (şənbə)
“Şahdağ” –
“Energetik”
Hakimlər: Mahir Məmmədov, Elman Kərimov, Elvin Ağayev, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Əvəz Şıxıyev
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 16:00
“Bakılı” – “Şuşa”
Hakimlər:
Alik Yunusov, Mübariz Haşımov, Vüqar Bayramov, Anar Göyçayski
Hakim-inspektor: Tofiq Şükürov
“Şəfa” stadionu, IV meydança, 16:00
MOİK – “Mil-Muğan”
Hakimlər:
Ömər Paşayev, Roman Vasilyev, Rəvan Həmzəzadə, Rauf Allahverdiyev
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
22 sentyabr (bazar)
“Lokomotiv” –
“Ağsu”
Hakimlər:
Ramil Əhmədov, Akif Əmirəli, Rza Məmmədov, Rəşad Aydınov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
“Karvan” – “Qaradağ
Lökbatan”
Hakimlər:
Ziya Nəsirov, Elxan Əsgərzadə, Tural Bayramov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Əliyar Xanəliyev
Yevlax şəhər stadionu, 16:00
“Araz Naxçıvan” –
“Şəmkir”
Hakimlər:
Ramil Diniyev, İsgəndər Əliyev, Elşən Acalov, Hacıəli Ağayev
Hakim-inspektor: Qürbət Həsənov
İbrahimxəlil Axundlu adına Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu, 16:00
23 sentyabr (bazar
ertəsi)
“Göyəzən”
– “Turan – T”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Habil Əliyev, Elşən Durmuşov, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Qazax şəhər stadionu, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |