Anar Salmanov birinci divizionda
Futbol üzrə
Azərbaycan I Divizionunda 3-cü turun təyinatları açıqlanıb:
27 sentyabr (cümə)
“Şəmkir” –
“Göyəzən”
Hakimlər:
Namiq Bəkirov, Samir Hacıyev, Aleksandr Musatkin, Namiq Süleymanov
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
“Energetik” –
“Bakılı”
Hakimlər:
Hacıəli Ağayev, Rəvan Həmzəzadə, Elman Kərimov, Qorxmaz Eldarov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 16:00
28 sentyabr (şənbə)
“Turan – T” –
“Karvan”
Hakimlər:
Əmrah İbrahimov, Hüseyn İmanov, Balabəy Ağayev, Şahin İsayev
Tovuz şəhər stadionu, 16:00
“Lokomotiv” –
“Neftçala”
Hakimlər:
Mahir Məmmədov, Nahid Əliyev, Coşqun Həsənov, Anar Göyçayski
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
“Şuşa” – MOİK
Hakimlər: Sərxan
İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Nail Nağıyev
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança, 16:00
29 sentyabr (bazar)
“Qaradağ Lökbatan” – “Kəpəz”
Hakimlər: Ömər
Paşayev, Akif Əmirəli, Roman Vasilyev, Rəşad Aydınov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 16:00
“Ağsu” – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar
Salmanov, Cavanşir Yusifov, Rahil Ramazanov, Emin Nağıbəyov
Ağsu Hakimlər:şəhər stadionu, 16:00
“Mil – Muğan” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: Anar
Niyazov, Şakir Quliyev, Ruslan Babayev, Kənan Məlikov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |