"Bakı" - "Sumqayıt" oyununda xanım baş hakim
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 8-ci turun təyinatları açıqlanmışdır:
26 sentyabr (cümə axşamı)
“Xəzər Lənkəran” – “İnter”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Tural Bayramov, Ülviyyə Mustafayeva, Fəridə Lütfəliyeva
Lənkəran şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
27 sentyabr (cümə)
“Bakı” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Venera Kahriç, Maya Nəbiyeva, Zöhrab Abbasov, Rauf Allahverdiyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
“Neftçi” – “Qarabağ”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Ruslan Nəsibov, Ruslan Quliyev, Səbuhi Soltanov
“Bayıl Arena” stadionu, 16:00
28 sentyabr (şənbə)
“Simurq” – “Simurq”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Mahir Alferino, Rasim Əhmədov, Anar Fərəcov
Qəbələ şəhər stadionu, 16:00
“Rəvan” – AZAL
Hakimlər: Tağı Məmmədov, Müslüm Mövludov, Elşən Durmuşov, Kərim Kərimov
“Bayıl Arena” stadionu, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |