"İnter" - "Qəbələ" matçı FİFA referisinə tapşırıldı
Premyer Liqada X tur çərçivəsində keçiriləcək oyunları idarə edəcək hakimlər müəyyənləşib:
19 oktyabr (şənbə)
«Simurq» - «Xəzər-Lənkəran»
Hakimlər:
Rauf Cabbarov, Azər Əsgərov, Nahid Əliyev, Teymur Fərhadov
Əlavə
köməkçi hakimlər: Vüsal Əliyev, Feyzulla Feyzullayev
«Neftçi» - «Rəvan»
Hakimlər:
Orxan Məmmədov, Knyaz Əmiraslanov, Elman Musayev, Xəlil Hüseynli
«İnter» - «Qəbələ»
Hakimlər:
Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Vaqif Musayev, Ramiz Məhərrəmov
Əlavə
köməkçi hakimlər: Elvin Əsgərov, Rəhim Həsənov
20 oktyabr (bazar)
«Sumqayıt» – «Qarabağ»
Hakimlər:
Ömər Paşayev, Mehman Mahmudov, Rza Məmmədov, Nail Nağıyev
Əlavə
köməkçi hakimlər: Əliyar Ağayev, Orxan Məmmədov
«Bakı» - «Azal»
Hakimlər:
Rəhim Həsənov, Namiq Hüseynov, Yaşar Abbasov, Mahir Məmmədov
Əlavə
köməkçi hakimlər: Rauf Cabbarov, Ramil Əhmədov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |