I Divizion, 6-cı turun hakim təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 6-cı turun hakim təyinatları açıqlanıb:
18 oktyabr (cümə)
“Şahdağ” – “Turan-T”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Aleksandr Musatkin, Elnur Ağayev, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 16:00
“Lokomotiv” – “Şəmkir”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Samir Hacıyev, Müslüm Əliyev, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 16:00
“Energetik” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Habil Əliyev, Rahin Heybətov, Rəşadət Cəfərov
Hakim-inspektor: Vahid Quliyev
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 16:00
19 oktyabr (şənbə)
“Şuşa” – “Ağsu”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Akif Əmirəli, Elxan Əsgərzadə, Fərid Məmmədov
Hakim-inspektor: Vaqif Sadıxov
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança, 16:00
“Karvan” – “Göyəzən”
Hakimlər: Səbayel Qurbanova, Ülviyyə Mustafayeva, Gülyana Güvəndiyeva, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Rafiq Məmmədov
Yevlax şəhər stadionu, 16:00
MOİK – “Neftçala”
Hakimlər: Əmrah İbrahimov, Rasim Əhmədov, Rahil Ramazanov, Vurğun Talıbov
Hakim-inspektor: Pərviz Əhmədov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00
20 oktyabr (bazar)
“Bakılı” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Roman Vasilyev, Vüqar Bayramov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
“Kəpəz” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: Anar Niyazov, Cavanşir Yusifov, İsgəndər Əliyev, Anar Göyçayski
Hakim-inspektor: Əliyar Xanəliyev
Gəncə şəhər stadionu, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |