XI turun oyunlarını idarə edəcək hakimlər bəllidi
vəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 11-ci turun oyun cədvəli və hakim təyinatları açıqlanıb.
24 oktyabr (cümə axşamı)
“Qəbələ” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Eyyub İbrahimov, Rəvan Həmzəzadə, Rəşadət Cəfərov
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 15:00
“Rəvan” – “Bakı”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Coşqun Həsənov, Samir Hacıyev, Namiq Süleymanov
“Bayıl Arena” stadionu, 15:00
25 oktyabr (cümə)
AZAL – “İnter”
Hakimlər: Yusif Hüseynov, Rasim Əhmədov, Zöhrab Abbasov, Anar Fərəcov
AZAL Arena stadionu, 14:00
26 oktyabr (şənbə)
“Xəzər Lənkəran” – “Qarabağ”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Hüseyn Əsgərov, Elvin Ağayev, Qorxmaz Eldarov
Lənkəran şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 15:00
“Simurq” – “Neftçi”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Rahil Ramazanov, Vüqar Bayramov, Nail Nağıyev
“Şəfa” stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |