FİFA hakimləri I divizionda
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 8-ci turun hakim
təyinatları açıqlanıb:
01 noyabr (cümə)
“Energetik” - “Neftçala”
Hakimlər: Ağayev Hacıəli, Əhmədov Rasim, Namazov Ramil, Süleymanov Namiq
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 15:00
02 noyabr (şənbə)
“Şuşa” - “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Cabbarov Rauf, Ramazanov Rahil, Hacıyev Samir, Hüseynov Yusif
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança, 15:00
MOİK - “Turan-T”
Hakimlər: Fərhadov Teymur, Bayramov Tural, Əsgərov Hüseyn, Əliyev Vüsal H.
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00
“Kəpəz” - “Karvan”
Hakimlər: Məmmədov İnqilab, Əliyev Habil, Ağayev Elvin, Hüseynli Xəlil
Gəncə şəhər stadionu, 15:00
03 noyabr (bazar)
“Bakılı” - “Şəmkir”
Hakimlər: Salmanov Anar, Bayramov Vüqar, Əsgərzadə Elxan, Quliyev Xalid
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
“Şahdağ” - “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: Həsənov Rəhim, Həsənov Coşqun, Acalov Elşən, Eldarov Qorxmaz
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 15:00
“Lokomotiv” - “Göyəzən”
Hakimlər: Məmmədov Mahir, Fərzəliyev Mirzə, Əmirəli Akif, Müslümov Elxan
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00
“Ağsu” – Mil-Muğan”
Hakimlər: İsmayılov Sərxan, Məmmədov Qəzənfər, Məmmədov Taleh, Cəfərov Rəşadət
Ağsu şəhər stadionu, 15:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |