Millimiz Çexiya, İsveçrə və Andorra ilə eyni qrupda

05.05.2015 | 2387 dəfə oxunub

Bakıda keçiriləcək Avropa Oyunlarının 3x3 basketbol üzrə yarışan komandaların qrupları müəyyən edilib. Stadium.Az xəbər verir ki, 2015-ci il may ayının 4-də Bakı 2015 Avropa Oyunlarının 3x3 basketbol üzrə yarışlarda Azərbaycan komandalarının mübarizə aparacağı qruplar və rəqibləri bəlli olub.

Kişilərdən ibarət yığma komandamız D qrupunda Andorra, Çexiya və İsveçrə komandaları ilə, qadın komandamız isə A qrupunda Niderland, İsveçrə və Yunanıstan komandaları ilə mübarizə aparacaq.

Kişilər

A qrupu

B qrupu

C qrupu

D qrupu

Sloveniya

Rusiya

Estoniya

Andorra

Rumıniya

İspaniya

Serbiya

Çexiya

Litva

Türkiyə

İtaliya

AZƏRBAYCAN

İsrail

Belçika

Yunanıstan

İsveçrə


Qadınlar


A qrupu

B qrupu

C qrupu

D qrupu

Niderland

Çexiya

İspaniya

Rumıniya

AZƏRBAYCAN

Belçika

Sloveniya

Rusiya

İsveçrə

Türkiyə

İrlandiya

İsrail

Yunanıstan

Ukrayna

Slovakiya

Litva



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

14.07.2020

16:45  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:59  "Qranada" - "Real" - 1:2 VİDEO

01:46  "İnter" - "Torino" - 3:1 VİDEO

13.07.2020

12:30  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:46  "Napoli" - "Milan" - 2:2 VİDEO

12.07.2020

12:14  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:22  "Breşia" - "Roma" - 0:3 VİDEO

11.07.2020

14:03  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:58  "Real" - "Alaves" - 2:0 VİDEO

10.07.2020

09.07.2020

08.07.2020

12:44  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

00:54  "Lecce" - "Latsio" - 2:1 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 20 13 6 1 34-7 45  
2. Neftçi 20 10 7 3 34-14 37  
3. Keşlə 20 8 6 6 27-21 30  
4. Zirə 20 6 5 9 25-37 23  
5. Sumqayıt 20 6 5 9 24-31 23  
6. Sabah 20 5 6 9 19-27 21  
7. Səbail 20 5 5 10 16-30 20  
8. Qəbələ 20 5 4 11 15-35 19  
21.06Zirə ---Neftçi
21.06Sabah ---Keşlə
21.06Qarabağ ---Qəbələ
21.06Sumqayıt ---Səbail
21.06Qarabağ -Qəbələ
21.06Sumqayıt -Səbail
21.06Zirə -Neftçi
21.06Sabah -Keşlə