"Bakı-2015": Atıcılıq yarışlarında Rusiyanı təmsil edəcək idmançılar bilindi
“Bakı-2015” birinci Avropa Oyunlarının atıcılıq yarışlarında Rusiyanı təmsil edəcək idmançıların adları açıqlanıb.
Stadium.Az xəbər verir ki, Rusiyanı atıcılıq yarışlarında Fyodor Vlasov, Vladimir Qonçarov, Anton Quryanov, Leonid Yekimov, Vladimir İsakov, Sergey Kamenski, Aleksey Klimov, Sergey Kruqlov, Nazar Luqinets, Sergey Çervyakovski, Yuliya Alipova, Darya Vdovina, Anna Jukova, Yulia Karimova, Yekaterina Korşunova, Olqa Kuznetsova, Anna Mastyanina, Polina Khoroşeva təmsil edəcəklər.
Oyunlarda səngər stendi üzrə yarışlarda isə Aleksey Alipov, Aleksandr Zemlin, Denis Zotov, Vasili Mosin, Vitali Fokeyev, Valeri Şomin, Tatyana Barsuk, Anastasiya Kraxmalyova, Yelena Tkaç, Albina Şakirova mübarizə aparacaqlar.
Aleksey Alipov “Afina-2004” və “Pekin-2008” Olimpiadalarının qalibidir. Birinci Avropa Oyunlarında atıcılıq yarışları iyunun 16-dan 22-dək Bakı Atıcılıq Mərkəzində keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |