"Bakı-2015": Rusiya 15 boksçu ilə gəlir
Moskvada keçirilən mətbuat konfransında Bakıda Avropa Oyunlarında iştirak edəcək boks üzrə Rusiya yığmasının heyəti müəyyənləşib. Stadium.Az “Azərtac”a istinadən xəbər verir ki, yarışda Rusiyanın on boksçusu iştirak edəcək.
Bunlar Bator Saqaluyev (49 kiloqramadək çəki dərəcəsində), Vasili Vetkin (52 kq), Baxtovar Nazirov (56 kq), Konstantin Boqomazov (60 kq), Maksim Dadaşov (64 kq), Aleksandr Besputin (69 kq), Maksim Koptyakov (75 kq), Pavel Silyagin (81 kq), Sadam Maqomedov (91 kq), Həsən Gimbatovdur (91 kiloqramdan yuxarı).
Boks üzrə qadın yığmasının tərkibinə beş idmançı daxildir: Sayana Saqatayeva (51 kq), Yelena Savelyeva (54 kq), Zinaida Dobrınina (60 kq), Anastasiya Belyakova (64 kq), Yaroslava Yakuşina (75 kq).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |