Uşaq liqalarında yeni mövsüm başlayır

02.10.2015 | 2935 dəfə oxunub

Həftəsonu AFFA-nın təşkil etdiyi U-10, U-11, U-12, U-13 və U-14 Liqalarında 2015/2016-cı il mövsümünün oyunlarına start veriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, qeyd olunan turnirlərin 1-ci turunda keçiriləcək oyunların təqvimi aşağıdakı kimidir:

Bakı
3 oktyabr
U-14 Liqa
I  tur
“Dalğa Arena”, 2-ci ehtiyat meydança
12:30 Sumqayıt FK-AZAL PFK
14:00 Qəbələ İK-Neftçi İK İB (Bakı)
 
4 oktyabr
10:00 Bakı Kəndləri-Rəvan FK               
11:30 Neftçi PFK-Zirə FK               
13:00 İnter PİK-Vətən RİOEUG (Bakı)                
14:30 Qarabağ FK (Ağdam) -Bakı FK
 
3 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur 
“Dalğa Arena”, 1-ci ehtiyat meydança    
10:00 Əlincə FK (Masazır)-Sərhədçi (Bakı)             
10:00 Vətən RİOEUG (Bakı)-Qarabağ FK (Ağdam)
11:20 Təhsil TFM (Bakı) -Zirə FK             
11:20 Bakı FK-Rəvan FK   
12:40 Sumqayıt FK-AZAL PFK
12:40 Neftçi İK İB (Bakı)-Bakı 008 PFK (Bakı)              
14:00 Qəbələ İK-Neftçi PFK
 
U-10 Liqa
“Dalğa Arena”, 1-ci ehtiyat meydança
14:00 Laçın (Laçın-Bakı) Gİİ -Təhsil TFM (Bakı)              
14:00 Neftçi İK İB (Bakı) -Vətən RİOEUG (Bakı)             
15:00 Zirə FK-Rəvan FK             
15:00 İnter PİK-AZAL PFK             
16:00 Sərhədçi (Bakı)-Qarabağ FK (Ağdam)              
16:00 Neftçi PFK-Bakı FK
17:00 Fortuna Səbayıl FK (Bakı)-RİOEUGİM (Bakı) 
 
4 oktyabr
U-12 Liqa
I  tur
“Dalğa Arena”, 1-ci ehtiyat meydança
10:00 Vətən RİOEUG (Bakı) -Zirə FK               
10:00 İnter PİK-Təhsil TFM (Bakı)                
11:20 Neftçi PFK-RİOEUGİM (Bakı)                
11:20 Qarabağ FK (Ağdam) -Neftçi İK İB (Bakı)                
12:30 Bakı Kəndləri-AZAL PFK
 
U-11 Liqa
I tur    
“Dalğa Arena”, 1-ci ehtiyat meydança 
12:30 Vətən RİOEUG (Bakı)-Neftçi İK İB (Bakı)              
12:30 Əlincə FK (Masazır) -Təhsil TFM (Bakı)             
13:30 Rəvan FK-Zİrə FK             
13:30 Xəzər Buzovna (Bakı) -Binə Leon (Bakı)              
14:30 AZAL PFK-Hövsan OFK (Bakı)             
14:30 Neftçi PFK-RİOEUGİM (Bakı)              
15:30 Qarabağ FK-Bakı FK   
 
Ağsu şəhər stadionu
3.10.2015
U-14 Liqa
I  tur
10:00 Uğur (Ucar) Gİİ-Kürdəmir Gİİ
11:10 UGİM (Şamaxı)-Sabirabad                 
12:20 Göyçay Gİİ-Məhsul (Zərdab)                          
 
U-12 Liqa
I tur
13:30 Göyçay Gİİ-Sabirabad                 
13:30 Uğur (Ucar) Gİİ-Məhsul (Zərdab)                 
14:30 UGİM (Göyçay)-UGİM (Şamaxı)                 
14:30 Şirvan-Kürdəmir Gİİ                 
 
U-10 Liqa
I tur
15:30 Uğur (Ucar)-Sabirabad                                     
15:30 Göyçay Gİİ-UGİM (Göyçay)                                     
 
4 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I  tur
10:00 Göyçay Gİİ-UGİM (Göyçay)                 
10:00 Kürdəmir Gİİ-Ağsu FK                 
11:00 Uğur (Ucar) Gİİ-Məhsul (Zərdab)
 
U-11 Liqa
I  tur
11:00 Şirvan-Sabirabad                               
11:00 Göyçay Gİİ-Kürdəmir Gİİ                     
12:00 UGİM (Göyçay)-Uğur (Ucar) Gİİ
 
Cəlilabad Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
3 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqası
I  tur
10:30 Masallı (Masallı)-Təhsil (Neftçala)                 
10:30 UGİM (Masallı)-Neftçi İK İB (Neftçala)                 
11:30 Muğan PFK (Salyan)-Dinamo (Yardımlı)                 
 
U-11 Liqa
I  tur
11:30 UGİM (Neftçala)-Təhsil (Neftçala)                               
11:30 Muğan PFK (Salyan)-Məhsul (Cəlilabad)                     
12:30 UGİM (Masallı)-UGİM (Biləsuvar)                   
 
U-10 Liqa
I  tur
12:30 Muğan PFK (Salyan)-UGİM (Masallı)                     
12:30 UGİM (Neftçala)-Təhsil (Neftçala)                   
 
4 oktyabr
U-14 Liqası
I  tur
10:30 Neftçi İK İB (Neftçala)-Məhsul (Cəlilabad)                     
11:30 Muğan PFK (Salyan)-UGİM (Biləsuvar)                   
12:30 Masallı (Masallı)-Dinamo (Yardımlı)                               
 
U-12 Liqa
I  tur
13:30 Muğan PFK (Salyan)-Dinamo (Yardımlı)                     
13:30 UGİM (Neftçala)-Təhsil (Neftçala)
 
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, əsas meydança
3 oktyabr
U-14 Liqa
I tur
10:00 MKT Araz (İmişli)-Azəryol-Bəhramtəpə (İmişli)
11:10 Horadiz (Füzuli)-Xudafərin (Cəbrayıl) Gİİ                 
12:20 Füzuli (Füzuli)-Kərimbəyli (Füzuli)                 
13:30 UGİM (Beyləqan)-Bahar Gİİ (Beyləqan)
 
U-12 Liqa
I  tur
10:00 UGİM (Saatlı)-Xudafərin (Cəbrayıl) Gİİ
10:00 MKT Araz (İmişli)-UGİM (Xocavənd)              
11:10 Kərimbəyli (Füzuli)-Bahar Gİİ (Beyləqan)                                 
11:10 Füzuli (Füzuli)-Azəryol-Bəhramtəpə (İmişli)                 
12:20 UGİM (Beyləqan)-Horadiz (Füzuli)                 
 
U-11 Liqa
I  tur
12:20 UGİM (Saatlı)-Xudafərin (Cəbrayıl) Gİİ              
12:20 UGİM (Beyləqan)-Azər-Yol Bəhrəmtəpə (İmişli)                 
13:20 Füzuli (Füzuli)-Bahar Gİİ (Beyləqan)                 
13:20 Kərimbəyli (Füzuli)-Horadiz (Füzuli)
14:20 MKT Araz (İmişli)-Zobucuq (Füzuli)
 
4 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I  tur
10:00 MKT Araz (İmişli)-Azəryol-Bəhramtəpə (İmişli)                 
10:00 UGİM (Beyləqan)-Bahar Gİİ (Beyləqan)
11:00 UGİM (Saatlı)-Xudafərin (Cəbrayıl)               
11:00 Horadiz (Füzuli)-Bəhrəmtəpə (İmişli)               
12:00 Kərimbəyli (Füzuli)-Mirili-Nur (İmişli)
 
U-10 Liqa
I  tur
10:00 Mirili-Nur (İmişli)-Azəryol-Bəhramtəpə (İmişli)                 
10:00 Füzuli (Füzuli)-UGİM (Xocavənd)               
11:00 UGİM (Saatlı)-Xudafərin (Cəbrayıl) Gİİ               
11:00 Horadiz (Füzuli)-Bahar Gİİ (Beyləqan)               
12:00 MKT Araz (İmişli)-UGİM (Beyləqan)
 
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
3 oktyabr
U-14 Liqa
I  tur
10:00 UGİM (Bərdə)-UGİM (Top-Qapı)
11:10 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Naftalan)                 
12:20 Pambıqçı (Bərdə)-UGİM (Goranboy)
13:30 Aran FK (Ağcabədi)-UGİM (Tər-Tər)                 
 
U-12 Liqa
I  tur
14:30 Pambıqçı (Bərdə)-UGİM (Bərdə)                   
15:30 Aran FK (Ağcabədi)-UGİM (Tər-Tər)                 
16:30 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Goranboy)                 
 
U-11 Liqa
I  tur
14:30 Pambıqçı (Bərdə)-UGİM (Naftalan)                 
14:30 UGİM (Bərdə)-UGİM (Top-Qapı)                 
15:30 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Goranboy)
               
U-10 Liqa
I  tur
15:30 UGİM (Top-Qapı)-Pambıqçı (Bərdə)                     
16:30 UGİM (Ağcabədi)-UGİM (Tər-Tər)                   
 
4 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I  tur
10:00 UGİM (Bərdə)-UGİM (Goranboy)                 
10:00 UGİM (Ağcabədi)-Pambıqçı (Bərdə)                 
11:00 UGİM (Naftalan)-UGİM (Top-Qapı)                 
11:00 Aran FK (Ağcabədi)-UGİM (Tər-Tər)                 
 
Quba  Olimpiya İdman Kompleksi
3 oktyabr
U-10 Liqa
I tur
11:00 ŞKGB -UGİM (Şabran)                                     
11:00 UGİM (Siyəzən)-UGİM Nabran (Xaçmaz) 
 
U-11 Liqa
I  tur
11:00 UGİM Olimpik (Qusar) -Qudyalçay (Xaçmaz)                 
12:00 UGİM (Siyəzən)-UGİM (Şabran)                   
12:00 UGİM Dəvəçi (Şabran) -UGİM (Xaçmaz)                   
12:00 Yalama (Xaçmaz)-ŞKGB
 
U-12 Liqa
I  tur
13:00 Qudyalçay (Xaçmaz)-UGİM (Xaçmaz)                                 
13:00 Xudat (Xaçmaz)-UGİM (Şabran)                       
14:00 UGİM (Siyəzən)-ŞKGB
 
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
14:00 UGİM (Xaçmaz) -UGİM (Siyəzən)                 
15:00 ŞKGB -UGİM Olimpik (Qusar)                   
15:00 Quba OK (Quba)-Şirvanovka (Qusar)                 
16:00 UGİM (Şabran) -Xudat (Xaçmaz)                 
 
4 oktyabr
U-14 Liqa
I  tur
10:00 UGİM Nabran (Xaçmaz)-MOK (Xaçmaz)                     
11:00 ŞKGB-UGİM (Şabran)                    
 
Şəmkir İdman Olimpiya Kompleksi
3 oktyabr
U-14 Liqa
I  tur
10:00 Qələmcə (Ağstafa)-UGİM (Tovuz)               
11:10 Gülül (Ağstafa)-Turan İB (Tovuz)               
12:20 Ağstafa Gəncləri-Təhsil (Şəmkir)               
13:30 Qədirli (Tovuz)-Birlik Gİİ (Şəmkir)               
14:30 AVEY (Ağstafa)-UGİM Qala (Şəmkir)
        
U-12 Liqa
I  tur
15:30 Ağstafa Gəncləri-Şəmkir              
15:30 Gülül (Ağstafa)-UGİM (Tovuz)                 
16:30 AVEY (Ağstafa)-Turan İB (Tovuz)                 
16:30 UGİM (Qazax)-Qələmcə (Ağstafa)                 
17:30 Qədirli (Tovuz)-Birlik Gİİ (Şəmkir)
                
U-10 Liqa
I  tur
17:30 AVEY (Ağstafa)-UGİM (Tovuz)                 
17:30 Gülül (Ağstafa)-Turan İB (Tovuz)                 
 
4 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I  tur
10:00 UGİM (Qazax)-UGİM (Tovuz)                 
10:00 Gİİ (Qazax)-Turan İB (Tovuz)                 
11:00 Ağstafa Gəncləri-Qələmcə (Ağstafa)                 
12:00 AVEY (Ağstafa)-Gülül (Ağstafa)
              
U-11 Liqa
I tur
11:00 AVEY (Ağstafa)-UGİM (Tovuz)                 
11:00 Ağstafa Gəncləri-Turan İB (Tovuz)                 
12:00 Gülül (Ağstafa)-Qartal (Tovuz)                 
12:00 Ümüd Əlimərdanlı bələdiyyəsi (Tovuz)-Qələmcə (Ağstafa)
                 
U-10 Liqa
I  tur
13:00 Ağstafa Gəncləri-Ümid Əlimərdanlı Bələdiyyəsi (Tovuz)                 
13:00 Qələmcə (Ağstafa)-Qədirli (Tovuz)                 
 
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
3 oktyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I  tur
10:00 İOEUGİM (Sumqayıt)-Təhsil RİM (Sumqayıt)
11:00 Corat (Sumqayıt)-UGİM-1 (Sumqayıt)
12:00 UGİM (Xızı) -Həkəri (Qubadlı)
 
U-11 Liqa
I  tur
10:00 Təhsil RİM (Sumqayıt)-Gənclik-95 (Sumqayıt)                   
10:00 UGİM-1 (Sumqayıt)-Zirvə (Xırdalan)                 
11:00 Həkəri (Qubadlı)-Sumqayıtspor PFK                 
11:00 Sumqayıt FK-UGİM (Xızı)                   
 
U-10 Liqa
I  tur
12:00 Sumqayıt FK-UGİM (Xızı)                   
12:00 UGİM-1 (Sumqayıt)-Təhsil RİM (Sumqayıt)                   
13:00 İOEUGİM (Sumqayıt)-Məhəllə uşaqları (Sumqayıt)
 
4 oktyabr
U-14 Liqa
I tur
10:00 İOEUGİM (Sumqayıt)- UGİM-14 Binəqədi (Bakı)                                       
11:10 Təhsil RİM (Sumqayıt) - UGİM-1 (Sumqayıt)                                     
 
U-12 Liqa
I tur
12:20 İOEUGİM (Sumqayıt)-UGİM (Xızı)                 
12:20 Təhsil RİM (Sumqayıt)-Həkəri (Qubadlı)                 
13:30 UGİM-1 (Sumqayıt)-Qızıl Əlcək (Xırdalan)                   
13:30 Sumqayıtspor PFK-Babək (Sumqayıt)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.08.2019

22:02  "Zirə" məğlubiyyətlə başladı - YENİLƏNİB

19:23  “Səbail” – “Zirə” -HEYƏTLƏR

14:34  "Arsenal" - "Burnley" 1:2 VİDEO

16.08.2019

18:20  “Keşlə” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

15.08.2019

19:46  "Bney Yehuda" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

11:00  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.08.2019

12:00  Günün oyununa necə baxaq? - TV AFİŞA

13.08.2019

19:37  "Qarabağ" - APOEL - HEYƏTLƏR

11:43  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

12.08.2019

23:57  "Qarabağ"ın son məşqi - FOTOLAR

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi