Klublarımız Avroliqada mərhələ adlayarsa rəqiblər bu komandalar ola bilər

12.07.2016 | 2655 dəfə oxunub

İyulun 15-də Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin püşkü atılacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, təmsilçilərimiz "Qəbələ", "Kəpəz" və "Neftçi" III təsnifat mərhələsinin püşkü zamanı səpələnməmişlər sırasında yer alacaqlar. Klublarımız III təsnifat mərhələsinə yüksələcəyi təqdirdə daha güclü rəqiblərlə qarşılaşacaqlar.

III təsnifat mərhələsinin püşkatması iyulun 15-də saat 15:00-da başlayacaq.

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi, səpələnmişlər

"AZ Alkmaar"

"Genk" (Belçika) - "Buduçnost" (Monteneqro)

"Lill" (Fransa)
"Sent-Etyen" (Fransa)
"Krasnodar" (Rusiya)
"Rapid" Vyana (Avstriya)
"Slovan" (Çexiya)
"Maribor" (Sloveniya) - "Levski" Sofiya (Bolqarıstan)
"Makkabi" Tel-Əviv - "Kayrat" (Qazaxıstan)
"Spartak" Moskva
"Avstriya" Vyana (Avstriya) - "Kukesi" (Albaniya)
"Partizan" Belqrad (Serbiya) - "Zaqlebiye" (Polşa)
"Vest Hem Yunayted" (İngiltərə)
"Herta" Berlin (Almaniya)
"Panatinaykos" (Yunanıstan)
"Mitdyulland" (Danimarka) - "Vaduz" (Lixtenşteyn) cütünün qalibi
"Riyeka" (Xorvatiya)
"Sassuolo" (İtaliya)
"Rio Ave" (Portuqaliya)
"Vorksla" (Ukrayna)
"Makkabi" Hayfa (İsrail) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) cütünün qalibi
"Helsinki" (Finlandiya) - "Beroe Stara" (Bolqarıstan) cütünün qalibi
"Hayduk" Split (Xorvatiya) - "Yaşi" (Rumıniya) cütünün qalibi
"Aruka" (Portuqaliya)
"Apollon" (Kipr)
"Mlada" (Çexiya)
"Dinamo" Minsk (Belarus) - "Sent Patriks Atletik" (İrlandiya) cütünün qalibi
"Omoniya" (Kipr) - "Beytar" (İsrail) cütünün qalibi

Səpələnməmişlər
"Qrasshoppers" (İsveçrə) - "Reykyavik" (İslandiya) cütünün qalibi
"Neftçi" Bakı (Azərbaycan) - "Şkendiya" (Makedoniya) cütünün qalibi
AEK (Kipr) - "Kliftonvill" (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi
"Oleksandriya" (Ukranya)
AİK (İsveç) - "Avropa" (Cəbəllütariq) cütünün qalibi
"Slovan" Bratislava (Slovakiya) - "Yelqava" (Latviya) cütünün qalibi
"Lüzern" (İsveçrə)
"Videoton" (Macarıstan) - "Çukariçki" (Serbiya) cütünün qalibi
AEK Afina (Yunanıstan)
"Voyvodina" (Serbiya) - "Konna Kua" (Uels) cütünün qalibi
"Başakşəhər" İstanbul (Türkiyə)
"Stromsqodset (Norveç) - "Sonderyske" (Danimarka) cütünün qalibi
"Herakl" (Hollandiya)
"Pandurii" (Rumıniya)
"Osmanlıspor" (Türkiyə) - "Zimbru" (Moldova) cütünün qalibi
"Salviya" Praqa (Çexiya) - "Levadiya" Tallin (Estoniya) cütünün qalibi
"Debretsen" (Macarıstan) - "Torpedo-Belas" (Belarus) cütünün qalibi
"İFK Qöteborq" (İsveç) - "Piast" (Polşa) cütünün qalibi
"Harts" (Şotlandiya) - "Birkirkara" (Malta) cütünün qalibi
"Admira Vakker" (Azərbaycan) - "Kəpəz" (Azərbaycan) cütünün qalibi
"Ventspils" (Litva) - "Aberdin" (Şotlandiya) cütünün qalibi
"Haken" (İsveç) - "Kork Siti" (İrlandiya) cütünün qalibi
"Yannina" (Yunanıstan) - "Odd" (Norveç) cütünün qalibi
"Lokomotiv" Zaqreb (Xorvatiya) - "RoPS Rovaniemi" (Finlandiya) cütünün qalibi
"Qəbələ" (Azərbaycan) - MTK Budapeşt (Macarıstan) cütünün qalibi
"Viitorul" (Rumıniya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

23.08.2019

22.08.2019

21:26  "Linfild" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

11:10  Azərbaycanın mövqeyi dəyişməz qaldı - UEFA reytinq cədvəli

03:09  Messi sağalıb

21.08.2019

20.08.2019

19.08.2019

22:03  "Neftçi"dən xal itkisi - YENİLƏNİB

19:40  "Neftçi" - "Sabah" -HEYƏTLƏR

18.08.2019

22:02  "Zirə" məğlubiyyətlə başladı - YENİLƏNİB

19:23  “Səbail” – “Zirə” -HEYƏTLƏR

14:34  "Arsenal" - "Burnley" 1:2 VİDEO

16.08.2019

18:20  “Keşlə” – “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

15.08.2019

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 26 16 7 3 59-19 60  
2. Qarabağ 26 18 6 2 47-22 55  
3. Səbail 26 12 5 9 33-29 41  
4. Qəbələ 26 9 9 8 30-29 36  
5. Sabah 26 7 6 13 20-37 27  
6. Zirə 26 6 7 13 24-39 25  
7. Sumqayıt 26 6 5 15 22-42 23  
8. Keşlə 26 5 5 16 24-41 20  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi