Klublarımız Avroliqada mərhələ adlayarsa rəqiblər bu komandalar ola bilər

12.07.2016 | 2761 dəfə oxunub

İyulun 15-də Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin püşkü atılacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, təmsilçilərimiz "Qəbələ", "Kəpəz" və "Neftçi" III təsnifat mərhələsinin püşkü zamanı səpələnməmişlər sırasında yer alacaqlar. Klublarımız III təsnifat mərhələsinə yüksələcəyi təqdirdə daha güclü rəqiblərlə qarşılaşacaqlar.

III təsnifat mərhələsinin püşkatması iyulun 15-də saat 15:00-da başlayacaq.

Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi, səpələnmişlər

"AZ Alkmaar"

"Genk" (Belçika) - "Buduçnost" (Monteneqro)

"Lill" (Fransa)
"Sent-Etyen" (Fransa)
"Krasnodar" (Rusiya)
"Rapid" Vyana (Avstriya)
"Slovan" (Çexiya)
"Maribor" (Sloveniya) - "Levski" Sofiya (Bolqarıstan)
"Makkabi" Tel-Əviv - "Kayrat" (Qazaxıstan)
"Spartak" Moskva
"Avstriya" Vyana (Avstriya) - "Kukesi" (Albaniya)
"Partizan" Belqrad (Serbiya) - "Zaqlebiye" (Polşa)
"Vest Hem Yunayted" (İngiltərə)
"Herta" Berlin (Almaniya)
"Panatinaykos" (Yunanıstan)
"Mitdyulland" (Danimarka) - "Vaduz" (Lixtenşteyn) cütünün qalibi
"Riyeka" (Xorvatiya)
"Sassuolo" (İtaliya)
"Rio Ave" (Portuqaliya)
"Vorksla" (Ukrayna)
"Makkabi" Hayfa (İsrail) - "Nomme Kalyu" (Estoniya) cütünün qalibi
"Helsinki" (Finlandiya) - "Beroe Stara" (Bolqarıstan) cütünün qalibi
"Hayduk" Split (Xorvatiya) - "Yaşi" (Rumıniya) cütünün qalibi
"Aruka" (Portuqaliya)
"Apollon" (Kipr)
"Mlada" (Çexiya)
"Dinamo" Minsk (Belarus) - "Sent Patriks Atletik" (İrlandiya) cütünün qalibi
"Omoniya" (Kipr) - "Beytar" (İsrail) cütünün qalibi

Səpələnməmişlər
"Qrasshoppers" (İsveçrə) - "Reykyavik" (İslandiya) cütünün qalibi
"Neftçi" Bakı (Azərbaycan) - "Şkendiya" (Makedoniya) cütünün qalibi
AEK (Kipr) - "Kliftonvill" (Şimali İrlandiya) cütünün qalibi
"Oleksandriya" (Ukranya)
AİK (İsveç) - "Avropa" (Cəbəllütariq) cütünün qalibi
"Slovan" Bratislava (Slovakiya) - "Yelqava" (Latviya) cütünün qalibi
"Lüzern" (İsveçrə)
"Videoton" (Macarıstan) - "Çukariçki" (Serbiya) cütünün qalibi
AEK Afina (Yunanıstan)
"Voyvodina" (Serbiya) - "Konna Kua" (Uels) cütünün qalibi
"Başakşəhər" İstanbul (Türkiyə)
"Stromsqodset (Norveç) - "Sonderyske" (Danimarka) cütünün qalibi
"Herakl" (Hollandiya)
"Pandurii" (Rumıniya)
"Osmanlıspor" (Türkiyə) - "Zimbru" (Moldova) cütünün qalibi
"Salviya" Praqa (Çexiya) - "Levadiya" Tallin (Estoniya) cütünün qalibi
"Debretsen" (Macarıstan) - "Torpedo-Belas" (Belarus) cütünün qalibi
"İFK Qöteborq" (İsveç) - "Piast" (Polşa) cütünün qalibi
"Harts" (Şotlandiya) - "Birkirkara" (Malta) cütünün qalibi
"Admira Vakker" (Azərbaycan) - "Kəpəz" (Azərbaycan) cütünün qalibi
"Ventspils" (Litva) - "Aberdin" (Şotlandiya) cütünün qalibi
"Haken" (İsveç) - "Kork Siti" (İrlandiya) cütünün qalibi
"Yannina" (Yunanıstan) - "Odd" (Norveç) cütünün qalibi
"Lokomotiv" Zaqreb (Xorvatiya) - "RoPS Rovaniemi" (Finlandiya) cütünün qalibi
"Qəbələ" (Azərbaycan) - MTK Budapeşt (Macarıstan) cütünün qalibi
"Viitorul" (Rumıniya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

09.12.2019

11:32  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

08.12.2019

16:28  "Sabah" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

14:31  "Sumqayıt" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

14:30  "Zirə" - "Səbail" - HEYƏTLƏR

13:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

11:59  Beqoviçlə bağlı yeni iddia - digər Premyer Liqa klubuna keçir?

07.12.2019

23:14  "Montpelie" - PSJ - 1:3 VİDEO

19:15  "Real" - "Espanyol" - 2:0 VİDEO

12:31  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

08:13  "Qarabağ" - "Keşlə" - FOTOLENT

06.12.2019

20:54  "Qarabağ" yenə xal itirdi - YENİLƏNİB

18:46  "Qarabağ" - "Keşlə" -HEYƏTLƏR

05.12.2019

14:32  İlin son təyinatları - Azərbaycan Premyer Liqası

02:24  PSJ - "Nant" - 2:0 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 9 4 1 24-7 30  
2. Keşlə 14 6 5 2 18-12 23  
3. Neftçi 13 6 4 3 20-11 22  
4. Sumqayıt 13 5 2 6 17-19 17  
5. Zirə 13 3 5 5 14-21 14  
6. Sabah 13 3 4 6 14-16 13  
7. Səbail 13 3 3 7 9-20 12  
8. Qəbələ 13 3 3 7 13-23 12  
08.12Sabah ---Neftçi
08.12Zirə ---Səbail
08.12Sumqayıt ---Qəbələ
06.12Qarabağ 2-2Keşlə
01.02Zirə -Sabah
01.02Neftçi -Sumqayıt
02.02Səbail -Qarabağ
02.02Qəbələ -Keşlə