İspaniya millisinin heyəti açıqlandı
İspaniya millisinin DÇ-2018-in seçmə mərhələsində İtaliya və Albaniya ilə oyunlar üçün heyəti açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, millinin baş məşqçiai Xulen Lopeteqi aşağıda adları qeyd olunan futbolçuları milliyə çağırıb:
Qapıçılar: David De Xea ("Mançester Yunayted"), Xose Reyna ("Napoli"), Serxio Riko ("Sevilya")
Müdafiəçilər: Xavi Martines ("Bavariya"), Serxio Ramos, Daniel Karvaxal, Naço Fernandes (hamısı "Real" Madrid), Jerar Pike, Serxi Roberto, Jordi Alba (hamısı "Barselona")
Yarımmüdafiəçilər: David Silva ("Mançester Siti"), Vitolo ("Sevilya"), Xose Kalehon ("Napoli"), Tiaqo Alkantara ("Bavariya"), Saul Niqes, Koke (hər ikisi "Atletiko" Madrid), Serxio Buskets, Andres İnesta (hər ikisi "Barselona"), Lukas Vaskes, İsko (hər iki – "Real")
Hücumçular: Nolito ("Mançester Siti"), Alvaro Morata ("Real"), Dieqo Kosta ("Çelsi")
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |