Avropa Liqasında qrup mərhələsinin püşkü atıldı

25.08.2017 | 2396 dəfə oxunub

Avropa Liqasında qrup mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.Az xəbər verir ki, Monakoda baş tutan mərasimdə 

48 komanda  12 qrupa bölünüb. "Qarabağ"ın Çempionlar Liqasında növbə ilə mübarizədən kənarlaşdırdığı "Sheriff" və "Kobenhavn" F qrupuna düşüb. Turnirin əsas favoritlərindən "Milan" D, "Arsenal" isə H qrupunda mübarizə aparacaq. 

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi
 
A qrupu

“Vilyarreal” (İspaniya)
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)
“Astana” (Qazaxıstan)
“Slaviya” (Çexiya) 
 
B qrupu

“Dinamo” (Ukrayna)
“Yanq Boyz” (İsveçrə)
“Partizan” (Serbiya)
“Skenderbeu” (Albaniya) 
 
C qrupu

“Braqa” (Portuqaliya)
“Ludoqorets” (Bolqarıstan)
“Hoffenhaym” (Almaniya)
“Başakşəhər” (Türkiyə) 
 
D qrupu

“Milan” (İtaliya)
“Austriya” (Avstriya) 
“Riyeka” (Xorvatiya)
AEK (Yunanıstan) 
 
E qrupu

“Lion” (Fransa)
“Everton” (İngiltərə) 
“Atalanta” (İtaliya)
“Apollon” (Kipr)
 
F qrupu

“Kopenhagen” (Danimarka)
“Lokomotiv” (Rusiya)
“Şerif” (Moldova)
“Zlín” (Çexiya) 
 
G qrupu

“Viktoriya” (Çexiya) 
“Styaua” (Rumıniya)
“Hapoel” (İsrail) 
“Luqano” (İsveçrə) 
 
H qrupu

“Arsenal” (İngiltərə)
BATE (Belarus)
“Köln” (Almaniya)
“Srvena Zvezda” (Serbiya) 
 
İ qrupu

“Zalsburq” (Avstriya)
“Marsel” (Fransa)
“Gimaraynş” (Portuqaliya)
“Konyaspor” (Türkiyə) 
 
J qrupu

“Atletik” (İspaniya)
“Herta” (Almaniya)
“Zarya” (Ukrayna) 
“Ostersun” (İsveç)
 
K qrupu

“Latsio” (İtaliya)
“Nitsa” (Fransa)
“Zulte Varegem” (Belçika) 
“Vitess” (Hollandiya) 
 
L qrupu

“Zenit” (Rusiya) 
“Real Sosyedad” (İspaniya)
“Rusenborq” (Norveç)
“Vardar” (Makedoniya) 



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

01.06.2020

12:12  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.05.2020

21:35  Depay sağalıb

29.05.2020

28.05.2020

27.05.2020

26.05.2020

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 17 11 5 1 31-7 38  
2. Neftçi 16 7 6 3 23-12 27  
3. Keşlə 16 7 5 4 20-14 26  
4. Sumqayıt 17 6 4 7 21-23 22  
5. Zirə 17 5 5 7 20-29 20  
6. Sabah 17 5 4 8 19-23 19  
7. Səbail 17 5 3 9 14-26 18  
8. Qəbələ 17 3 4 10 18-32 13  
08.02Qarabağ 0-0Neftçi
08.02Sumqayıt 1-0Zirə
07.02Sabah 3-2Qəbələ
07.02Keşlə 0-1Səbail
15.02Zirə -Qarabağ
15.02Sumqayıt -Sabah
16.02Neftçi -Keşlə
16.02Səbail -Qəbələ