Avropa Liqasında qrup mərhələsinin püşkü atılıb
Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsinin püşkü atılıb. Stadium.Az xəbər verir ki, Monakoda keçirilən və Bakı vaxtı ilə saat 15:00-da başlayan püşkatma nəticəsində 12 qrupun tərkibi müəyyənləşib.
Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
A qrupu
Sevilya (İspaniya)
APOEL (Kipr)
Qarabağ (Azərbaycan)
Düdelanj (Lüksemburq)
B qrupu
Dinamo (Kiyev, Ukrayna)
Kopenhagen (Danimarka)
Malmo (İsveç)
Luqano (İsveçrə)
C qrupu
Bazel (İsveçrə)
Krasnodar (Rusiya)
Xetafe (İspaniya)
Trabzonspor (Türkiyə)
D qrubu
Sportinq (Portuqaliya)
PSV (Hollandiya)
Rosenborg (Norveç)
LASK (Avstriya)
E qrupu
Latsio (İtaliya)
Seltik (Şotlandiya)
Renn (Fransa)
CFR (Rumıniya)
F qrupu
Arsenal (İngiltərə)
Ayntraxt (Almaniya)
Standard (Belçika)
Vitoriya (Portuqaliya)
G qrupu
Porto (Portuqaliya)
Younq Boys (İsveçrə)
Feyenoord (Hollandiya)
Rancers (Şotlandiya)
H qrupu
CSKA (Moskva, Rusiya)
Ludoqorets (Bolqarıstan)
Espanyol (İspaniya)
Ferencvaros (Macarıstan)
İ qrupu
Volfsburq (Almaniya)
Gent (Belçika)
Sent-Etienn (Fransa)
Olexandriya (Ukrayna),
J qrupu
Roma (İtaliya)
Borussiya (Münhenqladbax, Almaniya)
Başakşehir (Türkiyə)
Volfsberg (Avstriya)
K qrupu
Beşiktaş (Türkiyə)
Braqa (Portuqaliya)
Volverhempton (İngiltərə)
Slovan (Slovakiya)
L qrupu
Mançester Yunayted (İngiltərə)
Astana (Qazaxıstan)
Partizan (Serbiya)
Az-Alkmaar (Hollandiya)
Qrup mərhələsinin oyunları 19 sentyabr, 3 oktyabr, 24 oktyabr, 7 noyabr, 28 noyabr və 12 dekabrda keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |