"Qarabağ"ın "Legiya” üçün heyəti

26.09.2020 | 603 dəfə oxunub

UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsində "Legiya” (Polşa) ilə qarşılaşacaq "Qarabağ" matçın sifariş ərizəsini UEFA-ya göndərib.

Stadium.Az xəbər verir ki, Ağdam təmsilçisinin baş məşqçisi Qurban Qurbanov siyahıya 3 qapıçı, 8 müdafiəçi, 9 yarımmüdafiəçi və 3 hücumçu daxil edib. 

Qapıçılar: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 12. Emil Balayev, 94. Ayhan Arazlı

Müdafiəçilər: 4. Rahil Məmmədov, 5. Maksim Medvedev (k), 21. Rauf Hüseynli, 29. Zamiq Əliyev, 30. Abbas Hüseynov, 44. Elvin Cəfərquliyev, 55. Bədavi Hüseynov, 81. Kevin Medina

Yarımmüdafiəçilər: 2. Qara Qarayev, 27. Patrik Andrade, 8. Uroş Matiç, 9. Xayme Romero, 10. Abdullah Zubir, 18. İsmayıl İbrahimli, 19. Filip Ozobiç, 27. Toral Bayramov, 77. Donald Gerye

Hücumçular: 7. Kvabena Ovusu, 11. Mahir Emreli, 22. Musa Qurbanlı

Oktyabrın 1-də Polşadakı "Voyska Polskoqo" stadionunda keçiriləcək qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 22:00-da başlayacaq.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.10.2020

25.10.2020

15:14  “Zirə” - “Qarabağ” - HEYƏTLƏR

13:19  “Sabah” – “Sumqayıt” - HEYƏTLƏR

11:18  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

00:27  "Cenoa" - "İnter" - 0:2 VİDEO

00:22  "Venlo" - "Ayaks" - 0:13 VİDEO

24.10.2020

23.10.2020

11:45  "Tottenhem" - LASK - 3:0 VİDEO

11:40  "Seltik" - "Milan" - 1:3 VİDEO

11:38  "Lester" - "Zarya" - 3:0 VİDEO

11:36  "Lex" - "Benfika" - 2:4 VİDEO

11:33  "Bayer" - "Nitsa" - 6:2 VİDEO

11:28  "Rapid" - "Arsenal" - 1:2 VİDEO

22.10.2020

01:45  "Real" - "Şaxtyor" - 2:3 VİDEO

21.10.2020

13:11  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

   
  O Q H M T-f X
1. Sumqayıt 4 2 1 1 6-4 7  
2. Sabah 3 2 1 0 5-2 6  
3. Neftçi 3 2 0 1 4-4 6  
4. Keşlə 3 1 2 0 1-0 5  
5. Qarabağ 4 1 2 1 5-4 5  
6. Zirə 3 1 1 1 3-4 4  
7. Qəbələ 3 0 2 1 1-4 2  
8. Səbail 3 0 0 3 3-6 0  
27.09Neftçi ---Qəbələ
26.09Səbail ---Sabah
26.09Keşlə ---Zirə
25.09Sumqayıt 2-2Qarabağ
02.10Səbail -Keşlə
03.10Qəbələ -Sumqayıt
03.10Zirə -Neftçi
04.10Qarabağ -Səbail