Əvəzedici heyətlər: XI turun bütün təyinatları açıqlandı
Bu gün əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində növbəti tur keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, XI turu üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.
01 noyabr (şənbə)
“Xəzər Lənkəran” – “Simurq”
Hakimlər: Xəlil Hüseynli, Teymur Teymurov, Elman Musayev, Emil Müsadiq
Hakim-inspektor: Qabil Nərimanov
"Xəzər Lənkəran" mərkəzi stadionu, ehtiyat meydança, 14:00
“Neftçi” – AZAL
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Cavanşir Yusifov, Kamran Bayramov, Rauf Allahverdiyev
Hakim-inspektor: İradə İsgəndərova
“Dalğa Arena”, 15:00
“Qəbələ” – “Bakı”
Hakimlər: Səbayel Qurbanova, Xəyalə Əzizzadə, Rəşadət Cəfərov, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 14:00
“Qarabağ” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: Venera Kahriç, Gülyana Güvəndiyeva, Müslüm Əliyev, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“Dalğa Arena”, 12:00
“Sumqayıt” – “İnter”
Hakimlər: Qorxmaz Eldarov, İlkin Arzumanov, Şakir Quliyev, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Adil Ələsgərov
“Kapital Bank Arena” stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |