I Divizionda XX turun oyunları üçün hakim təyinatları
I Divizionda XX turun oyunları üçün hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az PFL-in saytına istinadən xəbər verir ki, bu tur aşağı dəstədə İnqilab Məmmədov, Orxan Məmmədov, Ömər Paşayev, Rauf Cabbarov və Rəvan Həmzəzadə baş hakim funksiyasını yerinə yetirəcəklər.
23 mart (cümə)
“Mil-Muğan” – “Binə”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Elşən Acalov, Habil Əliyev, Ramiz Məhərrəmov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Sabah”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Cavanşir Yusifov, Zöhrab Abbasov, Elgün Hüseynov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Xəzər” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Mübariz Haşımov, Eyyub İbrahimov, Səbuhi Bayramov
“İnter Arena”
24 mart (şənbə)
“Şüvəlan” – “Ağsu”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Knyaz Əmiraslanov, Hüseynxəlil Orucoğlu, Anar Göyçayski
“AZAL Arena”
“Zaqatala” – MOİK
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Kənan Məlikov, Samir Hacıyev, Emin Nağıbəyov
Zaqatala şəhər stadionu
Qeyd: Turun bütün görüşləri saat 15:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |