"Qarabağ"ın 5 potensial rəqibi məlum oldu
Sabah Çempionlar Liqasında I təsnifat mərhələsinin püşkü atılacaq.
Stadium.az xəbər verir ki, Azərbaycanı Avropanın 1 nömrəli klub turnirində təmsil edən "Qarabağ"ın beş potensial rəqibi bəlli olub. "Səpələnmişlər" səbətində yer alan Ağdam klubu reytinq cədvəli aşağı olan klublardan biri ilə qarşılaşacaq. "Atlılar" I təsnifat mərhələsində "Şkendiya" (Makedoniya), "F91 Düdelanj" (Lüksemburq), "Olimpiya" (Sloveniya), "Suduva" (Litva) və "Torpedo" (Gürcüstan) klublarından biri ilə üz-üzə gələ bilər.
Qrup I
"Səpələnmişlər"
APOEL (Kipr)
"Qarabağ" (Azərbaycan)
"Şerif" (Moldova)
TNS (Uels)
"Videoton" (Macarıstan)
"Səpələnməmişlər"
"Şkendiya" (Makedoniya)
"F91 Düdelanj" (Lüksemburq)
"Olimpiya" (Sloveniya)
"Suduva" (Litva)
"Torpedo" (Gürcüstan)
I təsnifat mərhələsinin püşkü sabah Bakı vaxtı ilə saat 14:00-da atılacaq. Oyunlar isə iyulun 10-11 və 17-18-də təşkil olunacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |