Rayan Giqqz millimizlə oyuna 26 futbolçu çağırdı
Avro-2020-nin seçmə mərhələsində Azərbaycan millisi ilə qarşılaşacaq Uels yığmasının heyəti açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, baş məşqçi Rayan Giqqz sentyabrın 6-da Azərbaycanla rəsmi, 10-da isə Belarusla keçiriləcək yoxlama matçı üçün 26 futbolçuya dəvət göndərib.
Qapıçılar: Ueyn Hennessi ("Kristal Pelas", İngiltərə), Denni Uord ("Lester", İngiltərə), Adam Deyvis ("Stok Siti", İngiltərə)
Müdafiəçilər: Ethan Ampadu ("Leypsiq", Almaniya), Ben Deyvis ("Tottenhem", İngiltərə), Kris Qunter ("Ridinq", İngiltərə), Ceyms Lavrens ("Anderlext", Belçika), Tom Lokyer ("Çarlton", İngiltərə), Kris Mepham ("Bornmut", İngiltərə), Co Rodon, Konnor Roberts (hər ikisi "Suonsi"), Neyl Teylor ("Aston Villa", İngiltərə)
Yarımmüdafiəçilər: Co Allen ("Stok Siti", İngiltərə), Daniel Ceyms ("Mançester Yunayted", İngiltərə), Co Morrell ("Linkoln", İngiltərə), Aron Remsi ("Yuventus", İtaliya), Mettyu Smit ("Kuinz Park Reyncers", İngiltərə), Uill Vaulks ("Kardiff"), Harri Uilson ("Bornmut", İngiltərə), Conni Uilyams ("Çarlton", İngiltərə)
Hücumçular: Qaret Beyl ("Real", İspaniya), Rayan Hedges ("Aberdin", Şotlandiya), Tom Lavrens ("Derbi", İngiltərə), Kifer Mur ("Uiqan", İngiltərə), Ben Vudburn ("Oksford Yunayted", İngiltərə), Sem Uoks ("Stok Siti", İngiltərə)
Uels - Azərbaycan qarşılaşması sentyabrın 6-da "Kardiff" stadionunda keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |