Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
17 yanvar
Türkiyə, Super Liqa
14:30 Dənizlispor – Hatayspor (beİN Sports 1)
17:00 Yeni Malatyaspor – Rizəspor (beİN Sports 2)
20:00 Beşiktaş – Qalatasaray (beİN Sports 1)
İspaniya kuboku
15:00 Espanyol – Osasuna (Futbol 1)
19:00 Sportinq – Betis (Futbol 1)
21:00 Alkorkon – Valensiya (Futbol 1)
İtaliya, A Seriyası
15:30 Napoli – Fiorentina (CBC Sport, Futbol 2)
18:00 Sassuolo – Parma (CBC Sport)
21:00 Atalanta – Cenoa (CBC Sport, Futbol 2)
23:45 İnter – Yuventus (CBC Sport, Futbol 2)
İngiltərə, Premyer Liqa
18:00 Şeffild Yunayted – Tottenhem (İdman TV)
20:30 Liverpul – Mançester Yunayted (İdman TV)
23:15 Mançester Siti – Kristal Pelas (İdman TV)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Bavariya – Frayburq (Futbol 2)
Niderland, Erediviziya
19:45 Ayaks – Feyenoord (Futbol 3)
Fransa, Liqa 1
00:00 Lion – Mets (Futbol 3)
İspaniya superkuboku
00:00 Barselona – Atletik (Match! TV)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |