Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
9 may
İtaliya A Seriyası
14:30 Cenoa – Sassuolo (Futbol 2)
17:00 Parma – Atalanta (Futbol 2)
20:00 Roma – Krotone (Futbol 3)
22:45 Yuventus – Milan (Futbol 2)
İngiltərə Premyer Liqa
15:00 Vulverhempton – Brayton (İdman TV)
17:05 Aston Villa – Mançester Yunayted (İdman TV)
19:30 Vest Hem – Everton (İdman TV)
22:00 Arsenal – Vest Bromviç (İdman TV)
Almaniya Bundesliqa
15:30 Köln – Frayburq (Futbol 3)
17:30 Ayntraxt F – Maynts (Futbol 3)
İspaniya La Liqa
16:00 Xetafe – Eybar (CBC Sport)
18:15 Valensiya – Valyadolid (Futbol 1)
20:30 Vilyarreal – Selta (Futbol 1)
23:00 Real – Sevilya (CBC Sport, Futbol 1)
Niderland Erediviziya
16:30 Feyenoord – Ayaks (Futbol 1)
Azərbaycan Premyer Liqa
18:00 Zirə – Qəbələ (CBC Sport)
20:15 Sabah – Qarabağ (CBC Sport)
Fransa Liqa 1
19:05 Reyms – Monako (Futbol 2)
23:00 Renn – PSJ (Futbol 3)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |