"Sumqayıt" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR
“Sumqayıt”: 1. Mehdi Cənnətov 3. Vurğun Hüseynov (k) 97. Xəyal Nəcəfov 14. Elvin Bədəlov 6. Vüqar Mustafayev 10. Rəhim Sadıxov 7. Tellur Mütəllimov 21. Cabir Əmirli 11. Mehdi Şərifi 4. Höccət Haqverdi 17. Murad Xaçayev
Ehtiyat oyunçular: 13. Aydın Bayramov 71. Hüseynəli Quliyev 60. Elvin Məmmədov 33. Eltun Turabov 78. Dmitro Nağıyev 30. Nəbi Məmmədov 18. Süleyman Əhmədov 20. Rüfət Abdullazadə 8. Səbuhi Abdullazadə
“Neftçi”: 30. Aqil Məmmədov 7. Namik Ələskərov 8. Emin Mahmudov (k) 3. Mamadu Mbodj 36. Mamadu Kane 6. Voyislav Stankoviç 28. Stiven Monroz 29. Sabir Buqrin 24. Yusuf Laval 5. Anton Krivotsyuk 26. Ömər Buludov
Ehtiyat oyunçular: 1. Səlahət Ağayev 12. Kamran İbrahimov 22. Mirabdulla Abbasov 19. Fəhmin Muradbəyli 91. Tallison Diaz 17. Bruno Teluşi 9. Ahmed Ahmedov 4. Keysuke Honda 80. İsmayıl Zülfüqarlı 27. Fərid Yusifli 72. Emin Zamanov 37. Vüsal Əsgərov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |