ÇL-da 1/8 final mərhələsinin püşkatması yenidən keçirildi

13.12.2021 | 6514 dəfə oxunub

UEFA Çempionlar Liqasında 1/8 final mərhələsinin püşkatma mərasimi texniki səhv səbəbindən təkrarlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, İsveçrənin Nyon şəhərində keçirilmiş tədbirdə bu raundun cütlükləri müəyyənləşib.

UEFA Çempionlar Liqası

1/8 final mərhələsi

"Salzburq" (Avstriya) - "Bavariya" (Almaniya)

"Sportinq" (Portuqaliya) - "Mançester Siti" (İngiltərə)

"Benfika" (Portuqaliya) - "Ayaks" (Niderland)

"Çelsi" (İngiltərə) - "Lill" (Fransa)

"Atletiko" ( İspaniya) - "Mançester Yunayted" (İngiltərə)

"Vilyarreal" (İspaniya) - "Yuventus" (İtaliya)

"İnter" (İtaliya) - "Liverpul" (İngiltərə)

PSJ (Fransa) - "Real" (İspaniya)

1/8 finalın ilk görüşləri 2022-ci il 15 - 16 və 22 - 23 fevralda, cavab qarşılaşmaları 8 - 9 və 15 - 16 martda oynanılacaq. Bütün oyunlar Bakı vaxtı ilə saat 00:00-da başlayacaq.



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

21.01.2022

11:15  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

17.01.2022

15.01.2022

11:04  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.01.2022

15:47  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

09.01.2022

08.01.2022

11:33  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

05.01.2022

02.01.2022

11:31  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

30.12.2021

29.12.2021

13:23  Toral Bayramovun toyu oldu - FOTOLAR

11:20  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

27.12.2021

25.12.2021

23.12.2021

02:56  "Empoli" - "Milan" - 2:4 VİDEO

02:53  "İnter" - "Torino" - 1:0 VİDEO

02:49  "Lorient" - PSJ - 1:1 VİDEO

02:38  "Atletik" - "Real" - 1:2 VİDEO

22.12.2021

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 28 18 5 5 47-25 59  
2. Qarabağ 28 16 9 3 64-18 57  
3. Sumqayıt 28 10 9 9 30-31 39  
4. Zirə 28 8 14 6 28-28 38  
5. Sabah 28 7 8 13 28-39 29  
6. Keşlə 28 5 11 12 25-40 26  
7. Qəbələ 28 5 11 12 23-44 26  
8. Səbail 28 5 9 14 21-42 24  
08.05Səbail ---Neftçi
08.05Keşlə ---Sumqayıt
09.05Zirə ---Qəbələ
09.05Sabah ---Qarabağ
14.05Sumqayıt -Neftçi
14.05Qarabağ -Keşlə
14.05Qəbələ -Sabah
14.05Zirə -Səbail