Azərbaycan kubokunda 1/8 final mərhələsinin təyinatları
Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsinin təyinatları açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, təyinatlar hakimlərlə bağlı deyil. Sadəcə oyunlardakı AFFA nümayəndəsi və Hakim-inspektorların kimliyinə aydınlıq gəlib:
04 dekabr (çərşənbə)
“İnter” – “Şuşa”
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Hakim-inspektor: Məhəmməd Məmmədov
“Şəfa” stadionu, 17:00
“Neftçi” – “Kəpəz”
AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə
Hakim-inspektor: Fazil Mürşüdov
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu, 14:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Rəvan”
AFFA nümayəndəsi: Adil Nadirov
Hakim-inspektor: Şahin Cəfərov
“Bayıl Arena” stadionu, 12:00
“Bakı” – “Sumqayıt”
AFFA nümayəndəsi: Elbrus Abbasov
Hakim-inspektor: Əli Hüseynov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00
“Mil-Muğan” – “Qəbələ”
AFFA nümayəndəsi: Ramiz Abdullayev
Hakim-inspektor: Gülağa Cabarov
Qəbələ şəhər stadionu, 13:00
“Qarabağ” – AZAL
AFFA nümayəndəsi: Qürbət Həsənov
Hakim-inspektor: Məlik Həsənov
Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, 16:30
“Araz Naxçıvan” – “Simurq”
AFFA nümayəndəsi: Əsgər Əmirəliyev
Hakim-inspektor: Səfər Haşımov
Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu, 14:00
“Xəzər Lənkəran” – “Neftçala”
AFFA nümayəndəsi: Rauf Əmirov
Hakim-inspektor: Füzuli Nəcəfov
Xəzər Lənkəran mərkəzi stadionu, 17:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |