Millimizin heyəti açıqlandı: Alman klubunun üzvləri yığmaya dəvət edildi
21 yaşadək futbolçulardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının seçmə mərhələsi çərçivəsində iyunun 1-də Bakı şəhərində Norveç komandası ilə qarşılaşacaq Azərbaycan yığması təlim-məşq toplanışı keçirəcək. Stadium.az mayın 21-dən iyunun 1-dək paytaxtda keçiriləcək toplanışa dəvət edilən futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırır:
Tərlan Quliyev (Neftçi)
Elşən Abdullayev (Neftçi)
Elvin Bədəlov (Neftçi)
Mirhüseyn Seyidov (Neftçi)
Elvin Yunuszadə (Neftçi)
Samir Məsimov (Neftçi)
Rəhman Hacıyev (Sumqayıt)
Bəxtiyar Həsənalızadə (Sumqayıt)
Andriy Popoviç (Sumqayıt)
Şahrudin Maqomedaliyev (Sumqayıt)
Maqomed Kurbanov (Sumqayıt)
Orxan Sadıqlı (Xəzər Lənkaran)
Slavik Alxasov (Xəzər Lənkaran)
Ağabala Ramazanov (Xəzər Lənkaran)
Namik Ələskərov (Bakı)
Tural Qürbətov (Bakı)
Abdulla Abasiyev (İnter)
Azər Salahlı (İnter)
Qara Qarayev (Qarabağ)
Ürfan Abbasov (Qəbələ)
Rəşad Eyyubov (Simurq)
Tural Hümbətov (Araz-Naxçıvan)
Taşkın İlter (Eintracht Braunschweig Almaniya)
Umut Sonmez (FC Memmingen Almaniya)
Qeyd: Tərlan Quliyev, Elşən Abdullayev, Elvin Bədəlov, Mirhüseyn Seyidov,Samir Məsimov və Ürfan Abbasov komandaya may ayının 23-də, Taşkin İlter və Umut Sonmez mayın 25-də, Elvin Yunuszadə, Qara Qarayev və Abdulla Abasiyev isə mayın 29-da qoşulacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |