I Divizion: IX turun bütün təyinatları məlumdur
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda IX turun oyunları keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, turun qarşılaşmaları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb.
30 oktyabr (cümə axşamı)
“Şuşa” – “Rəvan”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Habil Əliyev, İsgəndər Əliyev, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Pərviz Əhmədov
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 14:00
MOİK – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar Niyazov, Vüsal Qənbərov, Rahil Ramazanov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Arif Fərəcov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00
“Ağsu” – “Şəmkir”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Kamran Bayramov, Cavanşir Yusifov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Ağsu şəhər stadionu, 14:00
“Zirə” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Elman Musayev, Elşən Acalov, Emin Nağıbəyov
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
Zirə qəsəbə Olimpiya kompleksinin stadionu, 14:00
31 oktyabr (cümə)
“Göyəzən” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Neftçala” – “Energetik”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Əli Cəbrayılov, Cəmil Quliyev, Vüsal H. Əliyev
Hakim-inspektor: Bəhram Hətəmov
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 14:00
“Lokomotiv” – “Kəpəz”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Nəsibov, Kamran Qədirov, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 13:00
pfl.az
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |