Azərbaycan millisinin heyəti açıqlandı
Noyabrın 14-dən 28-ə qədər Xorvatiyada 16 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı təşkil olunacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, komandanın hazırlıq prosesinə dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını belədir:
Kamran İbrahimov | Neftçi |
Aslan Bədəlzadə | Neftçi |
Elçin Əsədov | Neftçi |
Pilağa Mehdiyev | Neftçi |
Bahadur Həziyev | Neftçi |
Ərzuman Rizvanov | Neftçi |
Yusif Həsənov | Xəzər Lənkəran |
İbrahim Qədirzadə | Xəzər Lənkəran |
Kənan Xəzərov | Xəzər Lənkəran |
Ceyhun Muxtarlı | İnter Bakı |
Nadir Qasımov | İnter Bakı |
Məmməd Hüseynov | Qarabağ |
Ülvi İbrahimov | Qarabağ |
Aqşin Hüseynov | Qəbələ |
Murad Qayalı | Qəbələ |
Fərid Nəbiyev | Qəbələ |
Tural Əjdərli | Qəbələ |
Emin Səfixanov | Metallurq Donetsk (Ukrayna) |
İsmayıl Babayev | Sumqayıt |
Rahid Ağazadə | Bakı |
Asim Abdullazadə | Bakı |
Samir Əliyev | Bakı |
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |