Əvəzedici heyətlərdə 16-cı turun hakim təyinatları
Əvəzedici heyətlərin yarışında XVI turun bütün təyinatları müəyyənləşib. Stadium.Az PFL-in rəsmi saytına istinadən həmin təyinatlarla sizi tanış edir:
12 dekabr (cümə)
“Simurq” – “İnter”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Tural Bayramov, Səbuhi Soltanov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
13 dekabr (şənbə)
“Bakı” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Emin Nağıbəyov, Hüseyn Əsgərov, Elxan Əsgərzadə, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Vaqif Sadıxov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 14:00
“Neftçi” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Nahid Xasıyev, Mahir Alferinov, Vüsal Qənbərov, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“Dalğa Arena”, 14:00
“Qəbələ” – “Qarabağ”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Kamran Qədirov, Elman Kərimov, Rövşən Rəcəbov
Hakim-inspektor: İrina İsgəndərova
Qəbələ şəhər stadionu, ehtiyat meydança, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |