Birinci divizion: təyinatlar açıqlandı
Azərbaycan birinci divizionunda 28-ci turun oyunları üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, Əliyar Ağayev "Zirə" - "Neftçala", Ömər Paşayev "Şuşa Qarabağ" - "Kəpəz" matçını idarə edəcək.
14 may (cümə axşamı)
“Şuşa Qarabağ” – “Kəpəz”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Akif Əmirəli, Eyyub İbrahimov, Vüqar Həsənli
“Qaradağ Lökbatan” – “Şahdağ”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Zeynal Zeynalov, Nahid Əliyev, Elxan Müslümov
“Zirə” – “Neftçala”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Yaşar Abbasov, Vüqar Bayramov, Ziya Nəsirov
15 may (cümə)
“Bakılı” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Alik Yunusov, Mübariz Haşımov, İsgəndər Əliyev, Nail Nağıyev
“Mil-Muğan” – “Rəvan”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Knyaz Əmiraslanov, Kamran Bayramov, Teymur Fərhadov
“Ağsu” – “Göyəzən”
Hakimlər: Venera Kahriç, Maya Nəbiyeva, Kamran Qədirov, Fəridə Lütfəliyeva
“Şəmkir” – “Energetik”
Hakimlər: Anar Niyazov, Tural Bayramov, Şakir Quliyev, Kərim Kərimov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |