Klublarımızın Avroliqa oyunlarını kimlər idarə edəcək?
Ökəmizi Avropa Liqasında təmsil edən komandalarımızın oyunlarına bütün təyinatlar məlum olub. Stadium.az xəbər verir ki, "İnter", "Neftçi" və "Qəbələ"nin oyunlarına təyinat alan hakimləri diqqətinizə çatdırırıq:
20:30. "Laçi" (Albaniya) - "İnter"
(Bakı, Azərbaycan)
Baş hakim: Karlos Del Serro
Qrande (İspaniya)
Yan xətt hakimləri: Xuan Yuste
Ximenes, Abraham Alvarez Kanton (İspaniya)
Dördüncü hakim: İnyaki Vikandi
Qarrido (İspaniya)
Hakim-inspektor: Uno Tutk
(İspaniya)
UEFA nümayəndəsi: Mixail
Anaqnostu (Yunanıstan)
21:00. "Neftçi" (Azərbaycan) -
"Mladost" (Podqoritsa, Çernoqoriya)
Baş hakim: Ali Palabıyık
(Türkiyə)
Yan xətt hakimləri: Çem
Satman,Ceyhun Sesigüzel (Türkiyə)
Dördüncü hakim: Hakan Ceylan
(Türkiyə)
Hakim-inspektor: Levan
Paniaşvili (Gürcüstan)
UEFA nümayəndəsi: Gennadi
Skurtul (Moldova)
21:00. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) -
"Qəbələ" (Azərbaycan)
Baş hakim: Roy Raynşreyber (İsrail)
Yan xətt hakimləri: David
Elias Biton, İdan Yarkoni (İsrail)
Dördüncü hakim: Zvi Levi
(İsrail)
Hakim-inspektor: Siril
Zimmermann (İsveçrə)
UEFA nümayəndəsi: George
Fantaros (Kipr)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |