“İnter” erməniləri darmadağın etdi -Yenilənib
Ənənəvi olaraq hər il Rusiyanın Sankt-Peterburq şəhərində təşkil olunan “Birlik kuboku”nda 1/4 final mərhələsinin oyunlarına start verilib. Stadium.az xəbər verir ki, Azərbaycanı yarışda təmsil edən Bakının “İnter” klubu Ermənistanın “Mika” komandası ilə görüşəcək.
rnTurnirdə keçirdiyi ilk 3 oyunda rəqiblərini məğlub etməyi bacaran Kaxaber Sxadadzenin yetirmələri qələbə seriyasını prinsipial matçda da davam etdirməyə çalışacaq.
rnİnter: Georgi Lomaya, Valeri Abramidze, Arif Daşdəmirov, Vladimir Levin, İlya Kandelaki, Aleksandr Çertoqanov, Bronislav Çervenka, Petar Zlatinov, Dmitri Kruqlov, David Odikadze, Girts Karlsons.
Mika: Kasparov, Poqosyan, Tadevosyan, Mikoyan, Aleks, Mkrtçyan, Voskanyan, Edney, Mandrıçenko, Boti Demel, Beqeryan.
Peterburq İdman Konsert Kompleksi. Saat 15.00.
İnter (Azərbaycan) - Mika (Ermənistan) 4:0
rnQol: Vladimir Levin, 30, Girts Karlsons, 35,60, Dmitri Kruqlov, 51.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |