"İnter" - "Qəbələ": heyətlər
Azərbaycan Premyer Liqasının 4-cü turunda bu gün keçiriləcək "İnter" - "Qəbələ" matçı üçün heyətlər müəyyənləşib.
“İnter”: 1. Səlahət Ağayev (k), 3. Xuan Fransisko, 4. Laşa Kasradze, 5. Denis Silva, 7. Nika Kvekveskiri, 8. Nizami Hacıyev, 11. Rauf Əliyev, 14. Zurab Xizanişvili, 22. İlkin Qırtımov, 23. Dieqo Martins, 24. Fuad Bayramov
Ehtiyat oyunçular: 79. Giorgi Lomaya, 15. Stepan Polyak, 18. Mənsur Nəhavəndi, 19. Mirhüseyn Seyidov, 20. Yuri Fomenko, 30. Abbas Hüseynov, 88. Abdulla Abatsiyev
“Qəbələ”: 1. Andrey Popoviç. 3. Vojislav Stankoviç, 4. Elvin Camalov, 6. Rəşad Sadiqov, 9. Sergey Zenyov, 10. Dodo (k), 15. Vitali Vernidub, 19. Aleksey Qay, 21. Arif Daşdəmirov, 34. Ürfan Abbasov, 69. Aleksey Antonov
Ehtiyat oyunçular: 22. Dmitri Bezotosnı, 8. Məhəmməd Mirzəbəyov, 17. Qismət Alıyev, 32. Fakundo Pereyra, 66. Samir Zərgərov, 70. Vaqif Cavadov, 88. Derlis Meza Kolli
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |