Millimizin rəqibləri müəyyənləşdi
17 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığması Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsi çərçivəsində Belçikanın Lyej şəhərində təşkil olunacaq qrup oyunlarında iştirak edəcək.
Stadium.az xəbər verir ki, millimiz seçmə mərhələdə Çexiya, Belçika və Gürcüstanla qarşılaşacaq.
Yığmamızın heyətini və oyunların təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:
29 sentyabr
17:00. Çexiya – Azərbaycan
1 oktyabr
23:00. Belçika – Azərbaycan
4 oktyabr
14:00. Azərbaycan – Gürcüstan
Curto Maila - "Maynz" (Almaniya)
Abdulova Nigar - "Təhsil"
Özdemir Hatice - "Montabaur" (Frankfurt, Almaniya)
Əliyeva Arzu - "Təhsil"
Tenekeci Gizem - "Frankfurt" (Almanıya)
Özdemir Ulku - "Montabaur" (Frankfurt, Almaniya)
Əhmədova Ayşən - "Təhsil"
Uygun Dilge - "Frankfurt" (Almaniya)
Hacıyeva Vüsalə - "Tovuz"
Sərdarlı Rövşanə - "İmişli"
Kanpara Çağla Miray - "Herta Zehlendorf" (Berlin, Almaniya)
Fətullayeva Sanay - "Təhsil"
Teymurova Firəngiz - "Təhsil"
Özdemir Merve - "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya)
Seyfətdinova Vüsalə - "Şəki"
Əmirəliyeva Ceylan - "Təhsil"
İnceoğlu Zəhra - "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya)
İsmayılova Nərmin - "Təhsil"
Qurqenidze Nino - "Zaqatala"
Qasviani Salome - "Zaqatala"
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |